Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Widac zupelne niezrozumienie tematu. Kazdy co bardziej wtajemniczony wie ze SI(jarmarki) to wymysl Norbiego i w ponad polowie jego sklad. Norbi jeszcze na pelli wyslal Furiatke na liderke i nia byla. Nagle zrezygnowala a nowa rada jest prawie w 100% z sojuszu Norbiego na Bizancjum poza Rosmarem, ktorego Norbi podobno zna z reala + Hini z ktora Norbi sie zna jeszcze dluzej na grepolis.
Widac wyraznie ze Norbi specjalnie nie podbija miast i dziwacznie wolno sie rozwija aby pozostawac w cieniu. Organizowac akcje na 123 ktora dala SI bezpieczne poludnie jednym ruchem mial nasz bohater czas ale uzupelnic swoje juz chyba 7 slotow niebardzo. Swiadomy zabieg mlodego mysliciela ktory do rady popchal wszystkich tych ktorzy mysla tak samo lub podobnie jak on ale sa spokojni przez co nikogo do SI nie zniecheca tak jak temperamentny medrca zrobilby to gdyby liderowal jawnie.

Pisac ze Hini urwala sie SI to tak jakby napisac ze Papiezowi sie urwal Watykan:confused:

chyba faktycznie nic się na świecie nie dzieje skoro jestem jakims tematem na FO.
Nie wiem skąd masz te wszystkie wiadomości, ale jestem w stanie potwierdzić dwie, a właściwie trzy:
prawdą jest że grałam kilka lat temu z Norbertem w jednym sojuszu - trwało to niecały miesiąc;
prawdą jest, że Norbert zajmuje się organizacją akcji off w SI i dobrze mu to wychodzi;
prawdą jest, że nie mam zwyczaju zmieniać sojuszy w których przyszło mi grać.

Wybory Rady w SI były jawne, każdy mógł zgłaszać kandydatów, a potem było głosowanie. Co do mnie - nie jestem członkiem Rady, nie chciałam kandydować, bo nie mam tyle czasu. Zajmuje się rekrutacją.
Ale dziękuję za zainteresowanie moją osobą, czuje się wyróżniona :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Czy moze mi ktos wyjasnic jak to mozliwe ze wpis Hini ma godzine 0:12 a jest dopiero 23:47 w Polsce ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

To co? Urwał się papieżowi Watykan, czy się nie urwał? :)
A dzisiaj zauważyłem że mój kumpel dareks powrócił i gra w **Bogowie Wojny**, trochę daleko chłopa wywiało, ale chyba wyjdę mu naprzeciw :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Powinieneś się cieszyć, jesteś o godzinę młodszy niż przed chwilą :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Powinieneś się cieszyć, jesteś o godzinę młodszy niż przed chwilą :)
ja o dwie bo u mnie 23:17. Zaczalem sie zastanawiac czy Anglia juz teraz 2 h za Polska jest ? jesli tak to sluszna jest linia naszej partii : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No dużo jest tych akademii. Zbyt dużoo xd. Ale przyznam że Azir99 ładnie rozwinął Espadę. Niedawno taki mały, niezgrany to był sojusz.
Rozśmieszasz. Rozwinął się, bo jest pod skrzydłami BTB. Gdy Espadzie przyjdzie na poważnie walczyć z kimkolwiek - zwinie się w ciągu tygodnia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Rozśmieszasz. Rozwinął się, bo jest pod skrzydłami BTB. Gdy Espadzie przyjdzie na poważnie walczyć z kimkolwiek - zwinie się w ciągu tygodnia.
No faktycznie ;) chodzi mi bardziej o to że, jeszcze od niedawna Espada byla ok. 100 w rankingu sojuszy teraz znacznie do przodu poszli. A nie sądzę żeby mieli się rozpaść po tygodniu, zależy też z kim będę walczyć.
Na razie nie mają problemów a i nie wiesz ile mają woja, może ktoś im przesyła itp. W każdym razie Azir ładnie o soja zadbał.
 

DeletedUser15081

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

To chyba mówisz o początkach serwera, bo Espada była wyżej i w ostatnich dniach słabnie.
Do tego są porozrzucani po świecie i jeśli szybko nie znajdą swojego miejsca na mapie to pozostanie im tylko fuzja na zasadzie oni do kogoś.
Oczywiście są to tylko moje domysły.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No tak. Nie dopatrzyłem tego. Faktycznie są porozmieszczani. Tak to zmieniam zdanie ;) Lipa. Ale fuzji nie zrobią chyba że ktoś z ich sojuszu zadba o to by każdy trafił do jakiegoś dobrego sojuszu.Bdyby nie pokrycie BTB to by mieli już przesr*ne. i pewnie już mają.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

To dopiero początek swiata przy tak marnym speedzie. Myslę, ze jeszcze większość sojuszy ma wiele szans, a z drugiej strony przez następne kilka miesięcy fuzje, przetasowania itd. będą na porządku dziennym. To, ze Espada na starcie dobrze sie ustawiła, zapewniając sobie spokojny rozwój świadczy na plus.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Szczerze powiedziawszy, masz rację.Jak na razie każdy sojusz ma szansę. I nie wspomnę że przez jakiś czas będzie kilku fuzji, które poszykują nie którym sojuszom drogę. Świat faktycznie jest zbyt wolny, dla mnie nie opłaca się już startować szczególnie że na świecie panują wielkie "zamieszki" :) Oby następny świat był trochę szybszy a wracając do tematu, Bumy mają największe szanse na wygranie tego świata ale jak już wspomniałaś, kilka zmian na pewno zajdzie ;)
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Szczerze powiedziawszy, masz rację.Jak na razie każdy sojusz ma szansę. I nie wspomnę że przez jakiś czas będzie kilku fuzji, które poszykują nie którym sojuszom drogę. Świat faktycznie jest zbyt wolny, dla mnie nie opłaca się już startować szczególnie że na świecie panują wielkie "zamieszki" :) Oby następny świat był trochę szybszy a wracając do tematu, Bumy mają największe szanse na wygranie tego świata ale jak już wspomniałaś, kilka zmian na pewno zajdzie ;)


przyznaj się że cię nie stać na zaczęcie :cool:

ja piszę głupoty ale ty to już w ogóle bajki opowiadasz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Czemu miało by mnie nie stać? Chyba mnie do końca nie zrozumiałeś. Po pierwsze nie będę zaczynał gry w połowie, szczególnie że nie posiadam za bardzo czasu na grę. Po drugie jeśli miałbym zaczynać to wolał bym od początku do końca...a jak już wspomniałem nie posiadam tyle czasu i nie chcę, wolę poczekać na kolejny świat i wszystko sobie rozplanować. Więc, przyznam ci rację. Głupoty gadasz ;)
 

DeletedUser22861

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

zagraj dla przyjemności czy to takie trudne?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Trudna jest twoja logika :) napisałem już czemu nie chcę grać na tym świecie i tyle ci wystarczy. Jeśli dalej chcesz prowadzić dyskusję, zapraszam na pw. Nawet jeśli to i tak nie ma sensu. Niedługo wtstartuje nowy świat a tak to wchodzę czasem na Achillesa a na Zakrosie to tylko patrzam co się dzieje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Bumy mają największe szanse na wygranie tego świata ale jak już wspomniałaś, kilka zmian na pewno zajdzie ;)

Gdyby za 2 miesiące miał być koniec tego świata - dziś powiedziałbym, że wygra go...SI i Jarmark.

Piszecie że Espada fajnie wyszła na neutralności.
I świetnie. Chwała im za to.

Ale w takim razie jakie mistrzostwo oddaje to co zrobiło SI?

Na dziś może z każdym przeciwko...każdemu :)
To jest dopiero wyczyn.

Na świecie podobno tak podzielonym emocjami potrafić zachować niemal równy dystans do wszystkich i zapewnić sobie to że w razie potrzeby każda ze stron ewentualnego konfliktu przywita ich z otwartymi ramionami...

Przypomina mi się stare porzekadło: Niech inni toczą wojny, ty szczęśliwa Austrio, żeń się :)

Inni toczą wojny - SI i Jarmark wchłaniają, jednym ruchem rozwalają i jednym posunięciem stają się największą potęgą o najlepszej pozycji: nie dość że nie mają wrogów, a wręcz przeciwnie - w razie potrzeby sojusze wręcz będą się zabijać by być w ich obozie, to jeszcze jako jedyny z czołowych sojuszu mają całkowicie (de facto) bezpieczne zaplecze w postaci całego morza.

Żaden z sojuszy TOP20 nie ma takiego komfortu :)

***

Oczywiście - (co powtarzam) to diagnoza na dziś.

Co będzie za miesiąc, dwa, pięć, rok - tego nie wiedzą nawet najstarsi Indianie :) (Hindusi? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Tylko wspomniałem o Espadzie :) nie ukrywam że SI jest lepsze, bo to z daleka da się to stwierdzić. Bardzo doceniam ich wysiłek ale to dopiero początek świata i wszystko może się zmienić.
 
Do góry