Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23370

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A ja mam ciekawsze pytanie, jak support zamierza rozwiązać kwestię 30 minutowej awarii i zadość uczynienia graczom którzy w trakcie tej awarii utracili miasta, nie mogąc kompletnie zrobić nic, ani liczyć na kliny współgraczy, które w tym czasie nie mogły być wysłane.
Jak zamierza rozwiązać też sprawę kolonizacji które w trakcie awarii nie doszły do skutku ?
 

DeletedUser23370

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

W sumie kolegom, którzy potracili jedyne miasta nic z tak marnej ilości złota... najciekawsze jest to, że brak dostępu był wybiórczy, skarżyły się serwery PL/HU/RU ale nie z całej puli adresowej, zaś część kolegów i koleżanek z zachodniej części Europy nie zgłaszali problemów. Tak na prawdę to nie wiem czy jest jakieś rozwiązanie inne niż poza odtworzeniem utraconych miast na innych wyspach z tym samym rozwojem i stanem... ale nie wiem, czy zadowoli to tych którzy atakowali, a nie udało im się przejąć ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

W sumie kolegom, którzy potracili jedyne miasta nic z tak marnej ilości złota... najciekawsze jest to, że brak dostępu był wybiórczy, skarżyły się serwery PL/HU/RU ale nie z całej puli adresowej, zaś część kolegów i koleżanek z zachodniej części Europy nie zgłaszali problemów. Tak na prawdę to nie wiem czy jest jakieś rozwiązanie inne niż poza odtworzeniem utraconych miast na innych wyspach z tym samym rozwojem i stanem... ale nie wiem, czy zadowoli to tych którzy atakowali, a nie udało im się przejąć ?

marzenia... admini nigdy nie pójdą na coś takiego... jak adrian napisał, może coś złota dadzą, a lepiej zapewne zrobią promocje na złoto w ramach rekompensaty ...
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

chyba jedyna taka sytuacja byla na omikronie omikron-i-dzisiejsza-komedia

1.gif


(Brakuje tam duzo postow w tym temacie wiadomo chyba dlaczego)
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Na Troi wyrzucilo mnie na 3,4 minuty ( bylem caly czas online ) potem normalnie dzialalo. Moze to zalezec od serwera ta roznica ?
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A tu co taka cisza ? Bije ktos kogos ? Poza oczywiscie wstretnymi Bumami ktorzy leja slabszych. : ) a powinni jak wszyscy w historii grepo bic silniejszych : ). Albo moze jakies dyplomatyczne wiesci ? Kto, z kim , kogo ? Napiszcie cos bo my na tym naszym zadupiu nic nie wiemy : )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

grupa cwaniakow rzadzi glownymi sojami, jak chyba nigdy nie ma walki gigantow w centrum, tylko każdy z wielkich robi porządek na obrzeżach swiata tworząc swoje strefy wplywow; czyli najmniejsi dostają //po głowie// na całej mapie a cwaniacy rozwijają swoje mega sojusze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

grupa cwaniakow rzadzi glownymi sojami, jak chyba nigdy nie ma walki gigantow w centrum, tylko każdy z wielkich robi porządek na obrzeżach swiata tworząc swoje strefy wplywow; czyli najmniejsi dostają //po głowie// na całej mapie a cwaniacy rozwijają swoje mega sojusze
Ja ze swej strony moge im tylko pogratulowac, cwaniaki : )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

jak tam grzesiu sie trzymasz ? dotrwasz do końca świata ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

To po jaką cholerą wy złocicie tracą kasę i nie dotrwać do końca ololololo
można to określić paradoksem o_O
PS:wychowasz i tak te kleszcze zdechną z czasem :)
Raczej ta bańka zawodowców wam pęknie :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Bumy wymiatają w ataku bo wcześniej dyplomacja posprzątali. Natomiast to co dyplomatycznie wyprawia teraz SI to jest cudo.
Na dodatek powiązania niektórych liderów SI jak Furiatka, jooona czy Norbi z gmartem...Współczuje sojuszowi który jednocześnie będzie atakowany przez Bumy i SI:cool:
 

DeletedUser23370

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Bumy wymiatają w ataku bo wcześniej dyplomacja posprzątali. Natomiast to co dyplomatycznie wyprawia teraz SI to jest cudo.
Na dodatek powiązania niektórych liderów SI jak Furiatka, jooona czy Norbi z gmartem...Współczuje sojuszowi który jednocześnie będzie atakowany przez Bumy i SI:cool:

Jeśli mam być szczery, to liczę na to, że historia zawsze się powtarza... nie pamiętam świata (choć fakt, że moja wiedza może być w tym względzie wybiórcza), no może poza bardzo szybkimi, w którym by sojusze które przed półmetkiem były w pierwszej 5 przetrwały do końca... zawsze było jakieś bummmmm i ranking doznawał przewrotu, co z resztą można zobaczyć na FO w zakładkach TOP ... (wpisać odpowiednią liczbę) poszczególnych światów... Zatem gorąco liczę na to, że i ten świat będzie podobny do innych :p
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jeśli mam być szczery, to liczę na to, że historia zawsze się powtarza... nie pamiętam świata (choć fakt, że moja wiedza może być w tym względzie wybiórcza), no może poza bardzo szybkimi, w którym by sojusze które przed półmetkiem były w pierwszej 5 przetrwały do końca... zawsze było jakieś bummmmm i ranking doznawał przewrotu, co z resztą można zobaczyć na FO w zakładkach TOP ... (wpisać odpowiednią liczbę) poszczególnych światów... Zatem gorąco liczę na to, że i ten świat będzie podobny do innych :p
To zalezy jak na to patrzec . Czy fuzje i zwiazane z nimi zmiany nazw traktowac ze to juz inny sojusz ? Jesli tak to masz 100 % racji ale jesli jako kontynuacje to juz sytuacja sie odwraca . I racje bedziesz mial tylko w odosobnionych przypadkach.
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Rozruszam was troszke :) Mam cytat z dzisiejszego forum BTB i najbardziej podoba mi się ostatnie zdanie :) Ubaw po pachy:)

andysz 15.01.2015 13:29
nie ma problemu..skoro nie bardzo sa chetni,zeby ze mna wspolpracowac.
Zrobie w wiekszosci deff i bede stawial domki..oczywiscie deffem bede pomagal.
Slotow mam mnosto takze Ci nasi najwaleczniejsi mam nadzieje,ze podrzuca mi jakies wioski..bo deffowiec chyba tez ma prawo sie rozbudowywac?
A wkrodce bedzie jak znalazl..bo przeciez wiecznie nasi sojusznicy z ktorymi mamy PONY nie dadza nam topic ich offow.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Rozruszam was troszke :) Mam cytat z dzisiejszego forum BTB i najbardziej podoba mi się ostatnie zdanie :) Ubaw po pachy:)
Oj, Warrior. To tez wszyscy wiedza SiH wie ze mamy pakt z Watami i podsylamy im deffa. Z SiH mamy tylko PON, sami tylko tego chcieli. Nasze forum nie zawiera zadnych sensacji, nie blysniesz tutaj.
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Oj, Warrior. To tez wszyscy wiedza SiH wie ze mamy pakt z Watami i podsylamy im deffa. Z SiH mamy tylko PON, sami tylko tego chcieli. Nasze forum nie zawiera zadnych sensacji, nie blysniesz tutaj.

Wszystko się zgadza.
 
Do góry