Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Zdziwił byś się i to bardzo.

Taka osoba która ma 2x dziennie treningi ... przypuszczam że na siłowni...
Taka osoba musi wyciągać mase energii z jedzenia, mając rodzinę, trzymając dietę oraz tak intensywnie ćwicząc wątpię aby miało się chęć i siłę na głupie siedzenie przed komputerem i próbowaniem czegoś udowodnić na jakiejś tam grze...
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Taka osoba która ma 2x dziennie treningi ... przypuszczam że na siłowni...
Taka osoba musi wyciągać mase energii z jedzenia, mając rodzinę, trzymając dietę oraz tak intensywnie ćwicząc wątpię aby miało się chęć i siłę na głupie siedzenie przed komputerem i próbowaniem czegoś udowodnić na jakiejś tam grze...

Zgadza sie trenuję na siłowni i boksuje dodatkowo trzymam diete itd .Czasu i siły po za treningami i zyciem codziennym mam sporo więc nie ma problemu:)Komputer zawsze mnie relaksował a trzeba jak wiesz też się regenerować.
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Zgadza sie trenuję na siłowni i boksuje dodatkowo trzymam diete itd .Czasu i siły po za treningami i zyciem codziennym mam sporo więc nie ma problemu:)Komputer zawsze mnie relaksował a trzeba jak wiesz też się regenerować.

No patrz.. a ja zawsze myślałem że regeneracja to dobry sen a nie siedzenie przed kompem :)
Jeszcze się muszę dużo nauczyć ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Zgadza sie trenuję na siłowni i boksuje dodatkowo trzymam diete itd .Czasu i siły po za treningami i zyciem codziennym mam sporo więc nie ma problemu:)Komputer zawsze mnie relaksował a trzeba jak wiesz też się regenerować.
Jezus Maria, Rambo! Ty się chłopie tu marnujesz :D Dzidzia jesteś prawdziwa, kto inny by się siłownią chwalił, nie jeden tu chodzi i jakoś nie przeżywa :)
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Sypiam przewaznie 8 h wiecej nie da rady jednak przez grepo spadał ten sen przewaznie do 5 h i mniej więc nie ciekawie.

Ale nie gwiazdorze tu uciekam bawcie się

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Poruszyliście temat to zwyczajnie odpowiedziałem żegnam i uciekam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Przebiegłym plan Wariora zakończony powodzeniem. Zdemaskował nikczemnosc i machinacje BTB wobec SI. Zaostrzenie stosunków dyplomatycznych na linii BTB-SI, ci drudzy odwołali swojego ambasadora w Butumustanie. BTB w reakcji na to wezwała na pilne konsultacje swoich pracowników dyplomatycznych z Stadionu Dziesięciolecia. Odłączono czerwony telefon. Ciche dni między znajomkami. Wspólne przedsięwzięcie na najbliższe dni odwołane. Warior triumfuje :rolleyes: teraz zdemaskuje BTB przed SIH
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Usunąłem, bo doszedłem do wniosku, ze lepiej się nie mieszać w nieswoje sprawy. Ale prawdę, musisz przyznać, napisałem.

A do wariora mnie nie przyrównuj. Sam od niego lepszy nie jesteś. Pokazałeś to w dyskusji z nim kilka tygodni temu.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A ja widziałem jeszcze głowice nuklearne na wyspie u Kuby wycelowane w stronę Bumów...
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

usuneles tamten :cool: a znowu jezorem mielesz to jak bys wpadl z deszczu pod rynne ;)

masz racje 5kurwie7 ze mnie jest :eek: sie z tym nie kryje jak co 'niektorzy'
 

DeletedUser24070

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Skoro go wyciągnąłeś to już pociągnąłem ten temat. jezorem nie miele, co najwyżej stukam w klawiaturę. Swoją drogę trochę dziwne słowa w kierunku osoby z jednym postem od osoby z 1344 postami.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Dobra, dziewczyny, nie drapcie się. Wariora już nie ma. Od rana oglądał notowania forexu i uznał że już go stać na tego używanego Passata ze Szwajcarii. Właśnie po niego pojechał.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Przebiegłym plan Wariora zakończony powodzeniem. Zaostrzenie stosunków dyplomatycznych na linii BTB-SI, ci drudzy odwołali swojego ambasadora w Butumustanie. BTB w reakcji na to wezwała na pilne konsultacje swoich pracowników dyplomatycznych z Stadionu Dziesięciolecia. Odłączono czerwony telefon. Ciche dni między znajomkami. Wspólne przedsięwzięcie na najbliższe dni odwołane. Warior triumfuje :rolleyes:
Nic bardziej mylnego. Obie strony wiedza ze takie sytuacje sie zdarzaly i beda zdarzac. Ale wszystko jest na dobrej drodze by bylo ich coraz mniej. Stosunki na linii BTB - SI sa wiecej niz dobre nad czym pewnie wielu boleje : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nic bardziej mylnego. Obie strony wiedza ze takie sytuacje sie zdarzaly i beda zdarzac. Ale wszystko jest na dobrej drodze by bylo ich coraz mniej. Stosunki na linii BTB - SI sa wiecej niz dobre nad czym pewnie wielu boleje : )
Potwierdzam. A nawet jesli stosunki zaczelyby sie psuc to widze warior zadba aby zawsze byly dobre:)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A najlepsze jest to ze Warrior najwieksza krzywde zrobil dziewczynie i Watom , bo przeciez nie Bumom. My tylko pomagalismy w ramach skromnych mozliwosci ( odleglosc) . A miasto i obrona byla Watow.
 

DeletedUser23727

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Osoby piszące prace dyplomową z psychologii miały tu by dużo darmowych/ciekawych materiałów. Przeraża mnie, że ludzie aż tak walczą o gre....A co w realu?
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

w realu wlasna zone/matke oddali by do zyda
laie_67.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A najlepsze jest to ze Warrior najwieksza krzywde zrobil dziewczynie i Watom , bo przeciez nie Bumom. My tylko pomagalismy w ramach skromnych mozliwosci ( odleglosc) . A miasto i obrona byla Watow.

gmk ale tego to nie rozumiem - czym właściwie warior zrobił krzywdę tej dziewczynie i Watom?
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

gmk ale tego to nie rozumiem - czym właściwie warior zrobił krzywdę tej dziewczynie i Watom?
Wiesz prawdopodobnie i tak znaliscie stan obrony ale po jego wpisie jeszcze pare atakow doszlo. Byc moze i tak by doszly a byc moze nie. Tego nie wiem. Ale jesli komus tym zaszkodzil to im a nie Bumom co bylo niby jego celem. Zreszta co tu gadac o nim. Ja go juz bede ignorowal to nie jest partner do rozmowy.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Myślę, że nie jest z nami tak źle, aby ilość wysłanych ataków uzależniać od pyskówki na FO :)
chcieliśmy podbić to miasto, i wysłaliśmy tyle ataków, aby to się udało. Nie przypuszczam, żeby osoba koordynująca ataki siedziała wtedy na FO
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Zatem czyje konkretnie było to miasto, o które tyle szumu na FO? Poda ktoś z nicka?
 
Do góry