Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Od kąd wiesz że mam do niego dostęp i ludzi jest co nie miara to faktycznie żadnych sensacji nie ma wszystko na priwie:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

a z toba nikt nie chce romasowac ojej ale mi przykro
51finger.gif
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ja sam ze sobą poromansuje :)

Trwa akcja Si na miasto SWIW .Piekna wiocha ponad 10 k plus dodatkowy bunt w drugim mieście:)
Bumy deffują chcą potopić Offy ale czy im się uda to nie wiem 500 birek zostało a jeszcze 20 ataków w drodze:)Ciekawie:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ja sam ze sobą poromansuje :)

Trwa akcja Si na miasto SWIW .Piekna wiocha ponad 10 k plus dodatkowy bunt w drugim mieście:)
Bumy deffują chcą potopić Offy ale czy im się uda to nie wiem 500 birek zostało a jeszcze 20 ataków w drodze:)Ciekawie:)

Mielisz i mielisz tym jęzorem próbując innych ze sobą skłócić...... Jaki masz w tym cel skoro i tak puściłeś szaraki i zostawiłeś wszystkich na pastwę losu? Jak na mnie to powinneś się schować i nie pokazywać.... Bo twoja reputacja runęła i nikt nie bierze już twoich wypocin na poważnie, bo już pare razy pokazałeś jaki dwulicowy jesteś....
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Mój cel jest dobrze znany puścić was z torbami. Mielic jeszcze troszke tu po miele tym bardziej że robi sie coraz ciekawiej:)

Deffujcie tam lepiej bunty a ja zobacze co dalej :)Licznik rośnie 21 ataków 500 birek w porcie:)

Zgadujemy ;
BTB potopi Si ?
Si wybije birki BTB i zgarnie wioske Wariatom:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ojoj, mała dzidzia warrior bawi się w komentatora, chce zabłysnąć i zwrócić na siebie uwagę :) Całe 500 birem i ten będzie relacjonował czy to czy owo, idź se kupę strzel bo nie wytrzymasz... Bumy deffują + 2 inne sojusze i 500 birem nazbierali co można jednym atakiem to sprzątnąć. Chłopczyku narobiłeś w spodnie, poszarzałes, nawypisywałeś głupot ze kończysz z grepo, że rodzina, spacery, nowe życie i bla bla bla... Pic sprzedany i graj sobie dalej. Kopiuj sobie forum do woli, tam nie ma nic do ukrycia, a to Twoja ostatnia szansa na zaistnienie - rola szczurka, ale jednak rola :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Bumy deffują + 2 inne sojusze i 500 birem nazbierali co można jednym atakiem to sprzątnąć.

Na palcach jednej ręki pewnie można policzyć osoby, które sprzątnęłyby to jednym atakiem a nie wiem czy tych palców by nie zostało
smiley_emoticons_kaffee2.gif


A warior nie pisze nic czego byśmy nie wiedzieli
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Warior to mściwa bestia i będzie was gnębił na nie jednym swiecie;)

Mozecie bluzgać i podniecać się do woli mnie to nie rusza ludziki.W kazdym bądż razie polityka chora nabijacie sobie pw na wszystkich w koło ale że na Si hehe to się żdziwiłem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Na palcach jednej ręki pewnie można policzyć osoby, które sprzątnęłyby to jednym atakiem a nie wiem czy tych palców by nie zostało
smiley_emoticons_kaffee2.gif


A warior nie pisze nic czego byśmy nie wiedzieli
smiley_emoticons_biggrin.gif

Jak nie jednym to dwoma, ale myślę że jest więcej osób które jednym atakiem by to zgarnęły :) Dokładnie - Na naszą zakładkę deffa patrzy z 500 par oczu, nie ma rady, nie ma ukrytej zakładki, wszystko jest na forum. A dzidzia myśli że podając takie info jakąś sensację zrobi :) Zwykła próba zaistnienia człowieka którego każdy już ma za nic
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Unoście się honorkami i dołki kopcie pod koalicjantami a ja czekam kiedy na oczy przejrzą:)

Do nastepnego.Rozruszam tu was jeszcze pewnie nie raz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Do następnego dzidzia :) Każdy zna zasady co to pakt, a co to pon. Ameryki nie odkrywasz - idź potrenuj, albo z dziećmi a spacer wyjdź, chyba że zakłamany jesteś nawet dla siebie :)
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Oj chłopaku mam dwa treningi dziennie realizuje się na maxa a i wieczorami znajdę czas żeby tutaj troszke wam namieszać :)

Pozdrowionka.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ale właśnie do tego zmierzamy, co taka pchełka jak Ty może namieszać? :) Forum skopiować? U nas więcej kretów niż prawdziwych graczy, tobie tylko FO zostało i krzyki rozpaczy na nim :)
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jak juz pisałem wszystko na luzie a co ja mogę tutaj namieszać to czas pokarze mam nadzieje że bardzo dużo.

Spadam :cool:
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Mielisz i mielisz tym jęzorem próbując innych ze sobą skłócić...... Jaki masz w tym cel skoro i tak puściłeś szaraki i zostawiłeś wszystkich na pastwę losu? Jak na mnie to powinneś się schować i nie pokazywać.... Bo twoja reputacja runęła i nikt nie bierze już twoich wypocin na poważnie, bo już pare razy pokazałeś jaki dwulicowy jesteś....

Warrior popadł w kompleksy po tym jak nie poradził sobie z prowadzeniem sojuszu i teraz pod przykrywką wszedł do BTB i uczy sie od gmarta.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No to Ty dzidzia mieszaj, ale rób to skuteczniej bo jak na razie to ja nic nie zauważam hehe :D
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

@Warior przypomina mi małego chłopczyka który pobił się z kolegami w piaskownicy i za karę matka zabrała go do domu w bloku. Teraz siedzi w oknie i pluje by obrzydzić zabawę tym co zostali na dole. Niestety, prawda jest taka, że nigdy nie zastąpisz kumpli od łopatki i krabków pustym pokojem na kwadracie...

Twoje wpisy na tym forum przypominają mi rolę Więckiewicza w filmie "Pod Mocnym Aniołem"
 
Do góry