Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

To jest Marta szum o rzeczy nieistotne. Normalne miasto, normalny podbój. Akcja prywatna jednego z naszych graczy.
To jest robienie afery z niczego. W pewnym momencie afera żyje swoim zyciem:)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No to akurat zdołałam zauważyć, ale podaj nick - czyje miasto padło, jestem ciekawa a nie a chwilowo dostępu do gry i statów
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

nawet nie wiem, miasto było duże o tyle. Żadna regularna wojna. Dajmy spokój nickom, może ten gracz sobie nie życzy byc wyciągany po nicku na FO.
 

DeletedUser15081

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

No to akurat zdołałam zauważyć, ale podaj nick - czyje miasto padło, jestem ciekawa a nie a chwilowo dostępu do gry i statów

Krąży plotka, że to twoje miasto, więc życzę ci szybkiego odzyskania dostępu do gry ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A to jest ciekawa hipoteza . Opuszczenie sojuszu w geście protestu po stracie miasta to w stylu Marty, ukrytej byc może w Watach by dokonać zemsty za Bizancjum :). Z drugiej strony to chyba ta dziewczyna straciła 3 miasta a wsparcia to wiecej chyba słali jej koalicjanci niż własny sojusz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Tia, snujcie sobie hipotezy, snujcie :) gady przebrzydłe potrafiące tylko pluć jadem

Ja jestem za maly pryszcz aby na Zakrosie tracić 3 miasta :) nie mam czasu na grę puki co, może za jakiś czas dopiero będę miała

Ps. I to nie moje miasto. Ponadto nie przypominam sobie absolutnie takich gestów protestu we własnym wydaniu :) Za to wiem już, kto je stracił i o kogo chodzi :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Marto, podpadłaś Annie. Jak tu wejdzie to dostanie Ci się za błędy:)
Lepiej szykuj się na korepetycje w zamian za miasto. Pogadaj z Ahmedem, on też ma przerąbane u Anny za ten błąd.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

o kurna, to już się zaczynam bać :eek: chowam paznokcie aby pozostały jednak w całości
 

DeletedUser15081

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Tia, snujcie sobie hipotezy, snujcie :) gady przebrzydłe potrafiące tylko pluć jadem

Ja jestem za maly pryszcz aby na Zakrosie tracić 3 miasta :) nie mam czasu na grę puki co, może za jakiś czas dopiero będę miała

Ps. I to nie moje miasto. Ponadto nie przypominam sobie absolutnie takich gestów protestu we własnym wydaniu :) Za to wiem już, kto je stracił i o kogo chodzi :)

Dlaczego tak agresywnie reagujesz?
Przypomnij sobie początki serwera Ateny. Kto bił się z MDG, a kto tylko kłócił się z Turkiem?
smiley_emoticons_seb_zunge.gif

hmm, a może to Omega była....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

@ marto, nie masz racji. Ceiss nie jest przebrzydły.
Jest przystojny, błyskotliwy i bardzo dobrze wychowany. Acha. Inteligentny i wykształcony też jest.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jak tak sobie patrzę na ranking top graczy w pkt tooo się zastanawiam co tam Haszek robi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

to co tam słychać ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ja jestem za maly pryszcz aby na Zakrosie tracić 3 miasta :) nie mam czasu na grę puki co, może za jakiś czas dopiero będę miała

Niech zgadnę. Jak już zaliczysz klasówkę z ortografii? Póki, póki, póki - i tak sto razy sobie to wklepać.
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Grepo niszczy ludzi. Póki przez "u" otwarte pisać... Toż to hańba !
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

I jak dużo osób ucieka na Nowy Świat??
Bo nic ciekawego pewnie się już nie zdarzy hehe
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

oj tam oj tam :) no dobra, zrobiłam błąd

a to z Turaskiem to zdecydowanie Omega :) no nie lubię Turaska i nic na to już nie da się poradzić

a co do przebrzydłych itd. - to żartobliwe, aczkolwiek uważam jednak trafne ujęcie tego, co wypisują co poniektórzy

wszak to tylko przebrzydłe bestyjki takie rzeczy mogą wymyślać :)
 
Do góry