Tracki Podbój

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

Dlaczego na polu 45 jest 5,7k wojsk, gdzie wcześniejsze ilości obracały się w granicach 2k?
A po polu bitwy nr 45 znów jest spadek do ok. 2,4k w kilku następnych misjach. Mam rozumieć to jako specjalne utrudnienie czy błąd?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

Event jest idealnie dopracowany pod każdym względem.
Żartowałem ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

Event jak event , szkoda ze nie ma slota na koniec bo wlasnie przeszedlem wszytkie plansze i czuje sie zawiedzony...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Tracki Podbój

Wow Stoner jak Ty to zrobileś??
Gratki :)

No szkoda, ale twórcy uznali, ze nagrody są wystarczające
i nie ma bonusu za dotarcie do ostatniego pola.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

...jak ? polecialem ze zlotkiem bo mi sie w pracy nudzilo :)

Nagrody sa fajne aaaale slotek na koniec byl by bardzo pocieszajacy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

smiley_emoticons_segen.gif


hehhehe dobre
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Tracki Podbój

Ech Stonerku, Ty to się nie zmienisz :D

Dodamy do uwag, by jednak na koniec był ten slocik :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

50 miejsc w zagrodzie pewno za przejście całej planszy ;D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Tracki Podbój

Firma placi wiec czemu mam sie oszczedzac , od podatku sobie odpisza :)

Wiesz, akurat mam w zamiarze zmienić branżę, nie znalazłoby się u Ciebie coś dla mnie? :D

A tak na serio, to jak oceniasz event? Nagrody, trudność przejścia kolejnych pól?
I jak z tymi wojakami? Słałeś zawsze wszystkich czy wybierałeś, które się nadają?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

Wiesz, akurat mam w zamiarze zmienić branżę, nie znalazłoby się u Ciebie coś dla mnie? :D

A tak na serio, to jak oceniasz event? Nagrody, trudność przejścia kolejnych pól?
I jak z tymi wojakami? Słałeś zawsze wszystkich czy wybierałeś, które się nadają?

Jak lubisz pic codzienie to moze sie cos znajdzie chodz kobiet nie zatrudniam bo nie chca pic codzienie :)

A event fajny pod tym wzgledem bo ma ''nowa oprawe'' ta plansza jak w grze planszowej fajnie sie prentuje, ale to moze dzalac za pierwszym razem i nie wiem czy drugi raz tak samo by mi sie spodobalo-raczej nie .

Probowalem dobierac jednostki atakujace tak zeby byly jak najmniejsze straty (ale tylko na poczatku) jak wiedzalem ze bede uzywal ''medyka'' a mialem mniej wojska niz moglem wyslac wysylalem wszytko jak leci (to juz pod koniec planszy)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Tracki Podbój

Lol tego picia nie skomentuję :D

Co byś zmienił w evencie? Jak go ulepszył?
 

DeletedUser22833

Guest
Odp: Tracki Podbój

Będzie potem jakieś 2 tygodnie na odebranie tych bonusów?
smiley_emoticons_weckruf.gif
 

DeletedUser8603

Guest
Odp: Tracki Podbój

Lol tego picia nie skomentuję :D

Co byś zmienił w evencie? Jak go ulepszył?

pytanie nie do mnie ale i tak odpowiem;
na początek to wiedząc jakie są nagrody(nie powalają), nawet nie spróbowałem dojść do końca.
do zakończenia eventu zostało jeszcze 15 dni a ekwipunek mam w pełni zapchany "wyostrzonymi zmysłami";-)
świat na którym gram dobiega końca więc pewnie z nich nie skorzystam ale mam pytanie;jak to ma się teraz mieć do uczciwej rywalizacji? i skoro nie wydałem żadnego złota żeby to zdobyć to czy nie lepszym rozwiązaniem jest po prostu punkty walki liczyć podwójnie dla wszystkich???
pozdro.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Tracki Podbój

No pytanie akurat skierowane do Stonera, bo już przeszedł cały event, ale ponownie skieruję do wszystkich. Wasze uwagi dla nas są bardzo ważne :)

ricardooo nie zgadzamm się, że nie powalają... To zależy wszystko od świata na którym grasz. Dla mnie np. na nowym świecie to luksus był, ale muszę przyznać, że na Juktasie, gdzie już cuda budujemy, to tak nie bardzo.

Nie bardzo rozumiem z tymi zmysłami i uczciwej rywalizacji. Rozumiem, że te pola były dla Ciebie najważniejsze, bo Twój świat się kończy. W sumie wyostrzone zmysły na każdym świecie się przydają... Ale wytłumaczysz mi proszę, o co chodzi z tą rywalizacją?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

Mój świat kończy się za 23 dni i powiem szczerze, że na tym etapie satysfakcja z przejścia tego eventu bez żadnych nagród była by taka sama, jak z tymi nagrodami, aczkolwiek na świeżych serwerach zapewne dają one naprawdę dużego "kopa" - tym bardziej, jeśli ich prędkość wynosi więcej niż 1x.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Tracki Podbój

No ja gram na czwórce i naprawdę niektóre nagrody to luksus. Zdaję sobie spraw z tego, że te osoby, których świat się kończy nie mają już takiej ochoty, by powalczyć w evencie. Ale taka ogólna opinia doświadczonych graczy na pewno się przyda :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

Pomysł na event naprawdę mi się podoba i ochota jest - uwierz mi, że dla mnie etap świata nie ma znaczenia - jak widzę takie wydarzenia to chcę w nich wypaść jak najlepiej - bez względu na to czy są cenne nagrody :)
Chodziło mi tylko o to, że na takim etapie same nagrody są bez większego znaczenia - ale raczej twórcy nie będę dostosowywać przyrostu wartości bonusów proporcjonalnie do okresu trwania serwera.... Chyba, że 2900 każdego surowca za 50 pole to dużo przy ilości 123 miast :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

Event w niewyobrażalny sposób wspiera złotników. Wystarczy, że masz kasę i wyczarowujesz sobie offa ze 120 harpii. To jest chore - zwykły gracz nie ma szans. Przestańcie więc wciskać ludziom kit, że grepolis jest darmowe.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Tracki Podbój

Event w niewyobrażalny sposób wspiera złotników. Wystarczy, że masz kasę i wyczarowujesz sobie offa ze 120 harpii. To jest chore - zwykły gracz nie ma szans. Przestańcie więc wciskać ludziom kit, że grepolis jest darmowe.

Na poczatku swiata ten event mogl by dac duzego ''kopa'' , ja gram na swiecie gdzie cuda sa juz zbudowane i ten event jest fajnym urozmaiceniem i ucieczka na chwile od ''monotoni starych swiatow'' i nie trzeba byc jakims wielkim zlotnikiem zeby go przejsc , od poczatku eventu regularne zagladanie po regeneracji jednostek i uzywanie''medyka'' 2 - 3 razy dzienie wydajac 200 sztuk zlota na dzien (co jest nie duzo jak raz na rok kupi sie pelny pakiet) po uplywie 2 tygoni spokojnie mozna przejsc wszytkie plansze. Po pary dniach od ukonczenia eventu regaularnie zagladajac co pare godzin po regeneracji jednostek zapelnilem sobie ekwipunek zmyslmi bez wydawania zlota i takie korzystanie z tego eventu moze dac naprawde niezlego ''kopa'' .
Ta gra jest za darmo jak chcesz zobaczyc o co w niej chodzi i czy ci sie spodoba,takie sa prawa ''biznesu'' na tym swiecie nic nie ma za darmo ''w pelni'', nikt nie bedzie siedzal za darmo i ulepszal gre na tysiace roznych sposobow ''za darmo'' Ten ktos musi byc dobry i napewno nie ''tani'' albo za darmo zeby gra byla fajna a nie taka jak 4 lata temu,prosta i prymitywna. Ale tez fajna
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif

A na temat Eventu to jest inny od poprzednich-chodzi mi o oprawe itd.
 
Do góry