Zabawa Fabularna- Na tropie porywacza

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Na tropie porywacza

Kolejna noc przed nami...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Na tropie porywacza

Kolejna noc, kolejne odwiedziny Mistrza Gry w Krainie. Czuł on żal, widząc jak brutalni są mieszkańcy, nie zdejmował kaptura.wyszeptał tylko...
-Znów się pojawił, TataXXL nie żyje. Ponadto kilku z naszych kompanów w nie zniosło porwania Księżniczki zbyt dobrze, dudi7, Toxi-Cator,Kriss78, popełnili samobójstwo.
- Idioci, idioci..... Szukajcie, on cały czas jest wśród Was!- powiedział odchodząc.
Lista uczestników:
1. Slietie
2. Medus
3. Polski Szef Kuchni
4. Auditoree
5. -Achilles--
6. hrywi
7. Duerth
8. gildon
9. norbert-omega
10. Toxi-Cator

11. klubowicz1
12. dudi7
13. TataXXL

14. olejxxx
15. Ederun
16. La Belle et la Bete
17. Kriss7840.
18. Xiun
19. Roszka
 
Odp: Zabawa Fabularna- Na tropie porywacza

Slietie obudziła się. Nie mogła uwierzyć, że jeszcze żyje. Zastanawiała się co takiego zrobił TataXXL, że porywacz postanowił się go pozbyć. A może właśnie nic nie zrobił i było to taktyczne posunięcie porywacza?
 

DeletedUser16342

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Na tropie porywacza

Gdy tylko Xiun wyszedł do miasta usłyszał, że zginął TataXXL.
Kolejna ofiara. Plus samobójcy. Ilu z nas będzie musiało jeszcze zginąć zanim odnajdziemy porywacza? myślał Xiun. Ale dlaczego on? Nie mógł zabić tych, co od dawna nie było widać? A może to nie było samobójstwo? Może Adiutoree i Medus mi coś pomogą, bo samemu ciężko myśleć.
Już wiedział, że cały dzisiejszy dzień będzie do niczego. Jedni z lepszych umysłów zostali zabici. Z kim teraz ma pracować? Kto zginie następny? Te pytania dzisiejszego dnia nie mogły wyjść z głowy Edoc'Sila.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Na tropie porywacza

Auditoree był w wielkim szoku, kiedy się dowiedział, że dziś tyle osób zginęło. Już nie wiedział komu miał wierzyć. Nie chciał już nikogo oskarżać, ale klubowicz1 nigdy nie lubił księżniczki. Wątpił jednak, że to mógł być on. Być może to był Duerth, albo hrywi. Jego zdaniem Duerth był strażnikiem, ale hrywi to już inna bajka. Hrywi długo się nie odzywał, może to był dobry motyw, aby go oskarżyć.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Na tropie porywacza

Ederun musiał przyszykować Konie do transportu surowców pomiędzy Królestwami, dlatego też nie było go przez dwie upojne noce. Gdy wrócił łzy poleciały mu po policzkach... Zauważył ile osób zginęło i ile popełniło samobójstwo. Smutek i rozgoryczenie - takie emocje można było wyczytać z jego twarzy... Nie wiedział jak to dalej ma wyglądać. Ile osób ma jeszcze zginąć? Niedługo zginą wszyscy moi przyjaciele i sąsiedzi, a także ja. - powiedział cichym głosem, ledwie to z siebie wyduszając. Ederun nie miał już sił. Za jakie grzechy nasze Królestwo musi przeżywać tą istną tragedię - zapytał z głową i rękoma uniesionymi Ku wszystkim Bogom Greckim. Sam już nie wiedział, co dalej ma począć, to było nie do pomyślenia, że istnieje taki człowiek, przez którego dzieje się taka krzywda. Muszę zapanować nad emocjami i wziąć się w garść. Duerth to strażnik dlatego na pewno coś wie o porwaniu, przecież tyle lat wyłapywał najistotniejsze szczegóły, a teraz nie zauważył 2 postaci wychodzących z Zamku? - pomyślał.
 

DeletedUser16342

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Na tropie porywacza

(Poza fabułą. Ederun, typujesz Duerth'a? Bo jeśli nie, to nie zaznaczaj jego nick'u na czerwono.) Tak przynajmniej zrozumiałem po myślach Twojej postaci, że go nie typujesz...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Na tropie porywacza

Poza fabułą (To źle zrozumiałeś)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Na tropie porywacza

Pomyślcie! - krzyknął hrywi!
Kogo tak zaciekle oskarżał TataXXL? Slietie. A teraz nie żyje. Podtrzymuję swój głos i namawiam Was do głosowania! - zawołał hrywi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Na tropie porywacza

-Widać już blanki i mury - powiedział do siebie Duerth. Przez ostatnie dwa dni zwiedził dwa okoliczne miasta i sprawdził wszystkie trakty prowadzące do nich. Nigdzie ani śladu księżniczki. Natknął się po drodze co prawda na kupców ale nie było z nich pożytku, dowiedział się jedynie o kolejnych morderstwach. *Co za chryja mnie czeka jak wrócę* pomyślał.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Na tropie porywacza

Hrywi oczyścił Ederunowi umysł. Nadal będzie miał Duertha na oku, ale przychyla się do słów Hrywiego. Tata oskarżał Slietie, a teraz nie żyje. Zbieg okoliczności? Nie sądzę. - pomyślał Ederun.
 
Odp: Zabawa Fabularna- Na tropie porywacza

A Slietie nadal miał mętlik w głowie. Rozejrzała się po karczmie - jej wzrok utkwił na Hrywim. Swego czasu był on nadwornym pisarzem GreTime's i niezwyciężonym mówcą. Dlaczego teraz tak mało się odzywa? Może boi się, że za dużo wie? Może boi się, że wygada, gdzie znajduje się Księżniczka? Może boi się, że odkryjemy prawdę dotyczącą tego, kto jest porywaczem?
Slietie znowu słyszy szepty wśród gości. Przywykła do nich - nie pierwszy i nie ostatni raz jest obgadywana. Nie pierwszy i nie ostatni raz posądza się ją o rzeczy, których nie zrobiła. Nie, nie będzie się tłumaczyć, wie przecież, że to nic nie da. I tak nie przekona zgromadzonej ludności, że to nie ona. Ma tylko nadzieję, że w ostatecznym rozrachunku porywacz zostanie znaleziony na czas.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Na tropie porywacza

Najstarsza ze szutuczek - pomyślał ze smutkiem hrywi. Oskarżyć tego, który oskarżył Ciebie.
Ederunie - jeśli tej nocy zginę, a Slietie wciąż będzie, pamiętaj o tym. Liczę na Ciebie - szepnął hrywi do Ederuna.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Na tropie porywacza

Poprzednio Auditoree oskarżał Slietie, ale nie została stracona. Tego będzie się trzymał. Może to nie ona, ale jakoś nie zginęła, więc ostatecznie oskarżył Slietie. Zmęczony poszedł spać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Na tropie porywacza

klubowicz1 przechadzał się po przedmieściach.Kto jeszcze nie był wytypowany?-gorączkował się.A może to Mistrz Gry,który tak obojętnie traktuje poszukiwania.Może to właśnie Elastynka jest porywaczem?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Na tropie porywacza

Dobranoc :))

PS. Ja nie biorę udziału w zabawie :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Na tropie porywacza

Tym razem Mistrz Gry wbiegł na Plac. Wiatr już dawno zerwał mu kaptur z głowy.
- Słuchajcie! Tej nocy spotkałam porywacza, nie widziałam jego twarzy jednak rozpoznałam twarz olejxxx. Włozył go do worka i odszedł, biegnąc za nim, a doprawdy biegam kiepsko, natknęłam się na biały pergamin. To był list od porywacza.Słuchajcie!
"Drodzy Przyjaciele,
jest mi niezmiernie miło, móc w spokoju sączyć wśród Was piwo, nie martwiąc się o katusze za moje czyny. Jesteście dobrym ludem, dzisiaj zabiorę jednego, jutro przyjdę po resztę. Bawmy się dalej, przyjaciele...."
Lista uczestników:
1. Slietie
2. Medus
3. Polski Szef Kuchni
4. Auditoree
5. -Achilles--
6. hrywi
7. Duerth
8. gildon
9. norbert-omega
10. Toxi-Cator

11. klubowicz1
12. dudi7
13. TataXXL
14. olejxxx

15. Ederun
16. La Belle et la Bete
17. Kriss7840.
18. Xiun
19. Roszka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Na tropie porywacza

Ehh... Kolejna noc, kolejna ofiara - pomyślał Auditoree.
Trzeba szybko rozwiązać tą zagadkę. Nie można dłużej tego tak ciągnąć - powiedział pod nosem.
Już nie miał kogo oskarżać. Slietie już dwa razy miała zostać stracona przez mieszkańców, ale jakoś się wybroniła. Może to ona jest porywaczem? Trzeba to omówić z innymi mieszkańcami. Poszedł zatem do karczmy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Na tropie porywacza

Do karczmy podążył także Ederun. Zasmucony kolejną ofiarą już sam nie wie co ma robić. Poszedł poradzić się swojego starego druha Auditoree.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna- Na tropie porywacza

Było to bardzo smutne. W mieście zostało 9 mieszkańców szukających księżniczki. Każdy z nich mógł być porywaczem. Auditoree dawno nie widział Medusa, chociaż zmartwychwstał, to nie przyszedł do karczmy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry