Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Dziwny ten świat jest pierwszy raz gdzie gram w centrum i jako handlarz sie tyle utrzymałem :V Nigdzie chyba nie było tak nieudolnych prób wbicia buntów czy klocków
No to nieźle sie utrzymaliśmy.
Jedna konkretna akcja i po 20-30 offach rozwaleni z woja :p
Grati dla Oszolomów, ale tak szczerze mowiąc synchro macie daremne luki po kilka sekund i gdybym nie operował ladem tylko biremami na tym świecie to kazdy klocuś zatopiony.
Jedynie Marco mial sekude luki, więc jak go zobacze na froncie kiedyś to wbije i chętnie pokaże mu lepszy poziom gry.
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Ell co pokażesz ?:D
To co ty wszystkim wysylasz na privach
smiley_emoticons_lol.gif


Pokaże jak się redaguje massy z prośbą o kliny
smiley_emoticons_lol.gif
Nie rozumiem co w tym jest takie smieszne.
Nie wstydzę się napisać ze mam bunt jesli posiadam 4 miasta, a leci w sumie od rana 80 atakow okolo.
Jakbyś sie utrzymala sama tyle co ja od początku serwera to przybije pione, ale najpierw musisz sie umyć.
Tyle ile sklinujecie tyle dostaniecie, ale jedynie roberto sie popisal klinem bo reszta to jak paralityki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
N
Jedynie Marco mial sekude luki, więc jak go zobacze na froncie kiedyś to wbije i chętnie pokaże mu lepszy poziom gry.
smiley_emoticons_smilenew.gif
Twój poziom gry to mur 25, zero lądu i paczka birem w mieście na oropos - na starym systemie
smiley_emoticons_grin.gif
te durne massy dzisiejsze tylko pokazują, że z pajacowania nie wyrosłeś (raczej nigdy to nie nastąpi)
smiley_emoticons_lol.gif
 
Twój poziom gry to mur 25, zero lądu i paczka birem w mieście na oropos - na starym systemie
smiley_emoticons_grin.gif
te durne massy dzisiejsze tylko pokazują, że z pajacowania nie wyrosłeś (raczej nigdy to nie nastąpi)
smiley_emoticons_lol.gif
Lepiej idź zmien sojusz bo nikt tobie nie chce pomoc
smiley_emoticons_lol.gif

Powiedzialem tobie juz jak wygladał OROPOS z tym jednym miastem, podbilem takie, nie zburzylem, miales szczescie wbiles i podbiles.
Normalnie to na kazdym swiecie uciekasz na urlop gdy sie cos zle dzieje albo zmieniasz sojusz bo lubisz pajacowac z jednego sojuszu do drugiego.
 

DeletedUser29184

Guest
Akurat z pajacowania z sojuszu jednego do drugiego to chyba pisarz 2 postow wyżej jest znany
 

DeletedUser23278

Guest
No to nieźle sie utrzymaliśmy.
Jedna konkretna akcja i po 20-30 offach rozwaleni z woja :p
Grati dla Oszolomów, ale tak szczerze mowiąc synchro macie daremne luki po kilka sekund i gdybym nie operował ladem tylko biremami na tym świecie to kazdy klocuś zatopiony.
Jedynie Marco mial sekude luki, więc jak go zobacze na froncie kiedyś to wbije i chętnie pokaże mu lepszy poziom gry.
smiley_emoticons_smilenew.gif
haha ataki kilku graczy nazywasz akcją? no sorki to była mini akcja i brał w niej udzial kazdy kto chciał. z całą sympatią ale kozaczenie a pózniej proszenie o wsparcie, kliny inne sojusze jest słabe a synchro jakby było potrzebne to i pewnie było by lepsze ale jezeli nie jest to ataki wchodzą jak wchodzą
 
haha ataki kilku graczy nazywasz akcją? no sorki to była mini akcja i brał w niej udzial kazdy kto chciał. z całą sympatią ale kozaczenie a pózniej proszenie o wsparcie, kliny inne sojusze jest słabe a synchro jakby było potrzebne to i pewnie było by lepsze ale jezeli nie jest to ataki wchodzą jak wchodzą
Jakbyś potrafil synchro robic to byś zrobil.
Kilku graczy?
Liczyć nie potrafisz :)
Zaagazowanych w tą akcje bylo 25 osób albo i lepiej. Nie lataliscie tylko na jedne miasto ;)

Akurat z pajacowania z sojuszu jednego do drugiego to chyba pisarz 2 postow wyżej jest znany
No to niezły wariat z Ciebie, nie wiedziałem ze taki hulaniec z twojego mózgu

synchro dopasowuje sie pod przeciwnika i pod sytuacje - widać zbyt wysoko ciebie nie ocenili

a takich czubkow jak don czy adasko zeby od tak celowac i sie bawic za każdym razem jest mało
Synchro trzeba potrafić zrobić by się nim pochwalić.
Jakbym sie nastawił na biremki tak jak robie to głównie na starym systemie, to kazdy klocus byłby zatopiony, a tak to marna rola tego mojego 10k deffa ktore posiadalem ;p

nie ruszać kupy bo śmierdzi :)
Dobrze ujęte przez osobe, która właśnie pokazuje samego siebie w o to taki sposób.
Znalazłeś wreszcie jakąs prace czy dalej z takim autyzmem pracy nie ma dla Ciebie?
Podobno sie nudzisz na Tebach to ja zapraszam cb na 1 na 1 na teby :D
Wybierasz miasto, umawiamy sie na jedna godzine i zmierzymy się dla zabawy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23278

Guest
Jakbyś potrafil synchro robic to byś zrobil.
Kilku graczy?
Liczyć nie potrafisz :)
Zaagazowanych w tą akcje bylo 25 osób albo i lepiej. Nie lataliscie tylko na jedne miasto ;)
takie synchro zrobilem ze nie wiedziales nawet który to kolon chociaz chwile wczesniej pisałes do złodziei ze leci kolon i tylko ten atak szedł
smiley_emoticons_lol.gif
 
no właśnie coś się popsuło od jakiegoś czasu ... ataki w tej samej sec nachodzą na siebie w podglądzie ... kiedyś tego nie było ...
 

DeletedUser9983

Guest
Jak dochodzę do momentu gdy ktoś kogoś wyzywa na pojedynek 1 vs 1 to przestaje czytać bo witki mi opadają..
 
a jak Ci się moje podoba ??
Spoko pw dales zarobic :D
4 offy plum plum

Jak dochodzę do momentu gdy ktoś kogoś wyzywa na pojedynek 1 vs 1 to przestaje czytać bo witki mi opadają..
Grasz na nowym systemie głownie to nie znasz walki starego systemu, więc jak czytam twoje wpisy można uważac ze nowicjuszem jestes i synchro nie potrafisz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry