Sytuacja na świecie Lapitos

DeletedUser29075

Guest
Daj spokój - czerwonemu nie przetłumaczysz, w jego świecie PW i sloty są na kartki.
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser31773

Guest
I chce Pan powiedzieć że z jednego, biednego miasteczka zdobył Pan ponad 30 tysięcy punktów walki z ataku w dzień bez świadomie działających osób trzecich? Proszę Pana, nie wiem czym kierowały się osoby które Panu pomagały, na dzień dzisiejszy uznaję że dla upokorzenia kapitalistycznej "ś".
 

DeletedUser31773

Guest
Młody człowieku, Tobie da się jeszcze wmówić wszystko. Innym niekoniecznie
 

DeletedUser26709

Guest
I chce Pan powiedzieć że z jednego, biednego miasteczka zdobył Pan ponad 30 tysięcy punktów walki z ataku w dzień bez świadomie działających osób trzecich? Proszę Pana, nie wiem czym kierowały się osoby które Panu pomagały, na dzień dzisiejszy uznaję że dla upokorzenia kapitalistycznej "ś".

jeżeli nie wiesz pan jak zrobić tyle punktów bez udziału osób trzecich to tak pan umiesz grać w grepo jak świnia latać
 

DeletedUser31773

Guest
Raczej tyłu znajomych co się podłoża. Nieważne, tylko nie rób Pan z kogoś idioty
 

DeletedUser29075

Guest
A jak się jeszcze złote zmysły dostanie z pewnej okazji to można nawet jakiegoś komucha na FO do depresji doprowadzić :D
 

DeletedUser31773

Guest
Dziękuję za wyjaśnienie, nie przyjmuję do wiadomości że to było wszystko "cacy", za długo żyję na tym świecie
Dziękuję również za rozmowę, dobranoc wszystkim
 

DeletedUser3480

Guest
ojj Bruce lee niedowiarku.

po prostu dobrze się bawiłem, poatakowałem i tego są efekty.

A jak Ciebie tak bardzo interesuje jak to się robi. Napisz w grze podanie z prośbą a ja z pewnością Ci napiszę dokładną instrukcje.
 

DeletedUser24113

Guest
te haszek a ile jest za pakiet modertor premium? bo gdzies tam pobocznie cie skrytykowałem ale nie bezposrednio i wpis usunięty?
 

DeletedUser26558

Guest
O widze ze na prowincji juz przed weekendem DENATURAT za pol ceny chodzi z okazji BlackFriday,bania w czwartek...grubo ;)
 

DeletedUser25877

Guest
no i denaturatowemu misiek michę oklepał. tak czasami trzeba gdy cham bzdury pisze.
a co do świata to trza jakieś wielkie wspólne modły odstawić bo tuptusie jak Golem niepokonany nam tu rośnie. a Maniek first offf. wow. aż mnie się wierzyć nie chce że tam nie zarządza tylko za grę się zabrał:) pozdrawiam łobuziaki:))
 
Chciałam coś napisać, ale że jestem dzbanem i gdzieś tam komuś i w coś włazić lubię to i dla denaturata miła będę życząc przyjemnego urlopu
smiley_emoticons_grin.gif
mam nadzieję, że Misiek "michę oklepał "i wysłał na 3 miesięczny wypoczynek z dala od internetu
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Takie urlopy pochwalamy
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser13253

Guest
te haszek a ile jest za pakiet modertor premium? bo gdzies tam pobocznie cie skrytykowałem ale nie bezposrednio i wpis usunięty?

Karta kredytowa użyta. Moderator i gangusy opłacone. Pierwszy już przybył do Ciebie, drudzy jutro będą. Są na dorobku. Popsuło im się BMW E-36 z ciemnymi szybami.

skoro jestem taki fogo fago

A to ciekawe... Jednak nadal muszę nieść kaganek oświaty wśród neandertalczyków...

Figo fago - człowiek lekkomyślny, niepoważny; lekkoduch, trzpiot;
To ostatnie pasuje idealnie.

Chyba, że chciałeś napisać: jestem pogo-pogo....
 
Do góry