Sytuacja na świecie Omega

  • Rozpoczynający wątek PolishPrincess
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser202

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Jak zawsze, leją mnie :(

Jestem farmą, nie wiem czy to mój nick się ludziom nie podoba czy jak:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Od Turka:

Dziś MDG oficjalnie wypowiedziało wojnę 3 sojuszom z czołówki:

- HellFire
- Brotherhood Of Steel
- Sons of Anarchy

Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie wybrali HF, które naszym zdaniem obecnie stanowi dla nas najmocniejsza rywalizacje oraz kilku innych top sojuszy, których położenie nam przeszkadza.

Był jeszcze sojusz Championi Olimpu ale po kilku akcjach skapitulowali.

Mam nadzieję, że mimo tego, że w HF gra aż 4 adminów (o ile o kimś jeszcze nie wiemy) nie będzie dziwnych wycofań kolonów z okupacji przez (górę) a rywalizacja będzie zacięta i uczciwa.

Życzę udanej zabawy:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Czujemy się zaszczyceni, tylko nie wiemy poco jeszcze mieszać w to BoS i SoA?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Od Turka:

Gdyż 1 wrog to malo i byly by nudy. A padlo na te sojusze bo SoA nam przeszkadza polozeniem a BoS uwaza sie za mocny sojusz wiec szukamy wrażeń w wojnie z nimi:) Ale też stoja na drodze do was.

Ale z nieoficjalnych zrodel wiem, ze cos tam was potajemnie laczy wiec mozna sie domyslic, ze bedziecie sie wspierac w tej wojnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

łączy nas przysięga małrzeńska ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

To masz trochę złe źródła bo jedyne co nas łączy na ten czas to, to że wypowiedzieliście nam wojnę. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

o matko zabije ragane upss...
i się wydało :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Z SoA to sobie nawet nie powalczycie. To kopia soja z TAU (który i tak się rozpadł), z którym ma naprawdę niewiele wspólnego. O skopiowaniu przez nich opisu od New Age of Glory nawet nie warto wspominać ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Od Turka:

Wiem, ze to kopia ale jak postanowilismy z nimi wojowac zapowiadali sie dobrze. Ale wystarczylo kilka ruchow i juz sie sypia ostro a ich gracze masowa skladaja do nas CV.

Ale szczerze to nie wiem co gorsze byc orginalem soa z tau czy podroba z omega gdyz na Tau soa sie skompromitowalo i pokazalo jakimi leszczami do bicia sa. Mimo slicznych duzych punkcikow jakie zrobili jeszcze nie walczac z nikim istotnym.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Ja byłem w SOA na Tau, ale nie dotrwałem do rozpadu soja nawet. Tam był jeden istotny problem, założyciel, który nie myślał trzeźwo. Nie daliśmy rady psychozie. To był dobry sojusz, ale poniżej poziomu MDG i psychozy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Zapowiada się ciekawa batalia...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Jak cholera. Ale dobrze, że grepoolimpiadę naprawili.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Jeśli mogę się wtrącić. SoA nie rozpadło się pod wpływem ataków MDG. Sam utopiłem jednego waszego kolona - wystarczyło, że wcześniej ktoś dał odpowiednie info w zakładce obrona, a zawsze ktoś by się do tej roboty znalazł. SoA załamało się natomiast pod własnym ciężarem. Problemem było jednak to, że było tam sporo dzieciaków np. płaczących że ich ktoś farmi, więc natychmiast trzeba im deffa podsyłać... Organizacja też pozostawiała sporo do życzenia. Założyciela jakoś bardzo czepiać się nie zamierzam, ale generalnie zabrakło doświadczenia i pomysłu na to co robić z sojuszem. No i średnia wieku była dużo za niska.

Przykład. Ktoś rzucił pomysł: atakujmy Lorda Rafi. Wpisałem się tam kilka dni temu i mówię - mam niedaleko i dużo wolnego czasu. Wojsko się też znajdzie. Wystarczy dać sygnał i mogę lecieć. I co? I nic. Przez kilka dni cisza. Nie było odzewu ze strony rady sojuszu, pomysłodawcy, mieszkańców rzeczonej wyspy... zapał towarzyszący każdemu graczowi na nowym świecie po prostu się zmarnował.

Mam nadzieję, że to co się wykluje teraz będzie ciekawym projektem. Jak dla mnie wystarczy 10-15 osób, byle konkretnych i zgranych ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Problemy kadrowe zawsze są winą rady. To oni dobierają sojuszników i decydują kto zostaje w soju.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Omega

Najważniejsze aby posiadać odpowiedni wiek, a nie użerać się z dziećmi...
 
Do góry