Sytuacja na świecie Troja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23832

Guest
Nie chodzi mi tylko o czyste pkt walki, bo i na mnie czasami ktos trochę wojska rozbił jak kończył grę, a brałem od niego/niej miasta,
ale swojego wojska na sobie nie rozbijałem ludzie też po mnie nie walili wojskiem i grali dalej klepiąc nowe.

Mazaw na Was nie naskoczył za to ile macie pkt ( a są to wartości ponad ponad ponad normę na rozstrzygniętym świecie ), a Wy na niego już tak. Sytuacja podobna, mówiąc jak Wy: wojsko jest ludzi i robią z nim co chcą, chcieli rozbić na mazawie to rozbili , wasze wojsko jak no sobie rozbijacie to wasze wojsko i wasza surka.

Tak możemy w kółko. Tylko sprawiedliwiej do tego podchodzić

I z tego co pamiętam, to akurat Mazaw razem ze s.p.i.d. , tarrem, antaresem, tomjanem i z kims jeszcze akurat palikowali kolo cudow hege i tam walczyli. Stracili miasta no ale to było daleko od soja więc to nie hańba. Poza tym przenosiłem się na front żelkami, akurat Mazaw brał tam czynny udział w ich akcjach i prawie zawsze leciał skład
spid, suchus, tarrr, zelek,mazaw, antares, tomjan

I tak wypowiadam się turgan bo gralem na tym froncie i w tym czasie, wiec jak mozesz to i tu nie pisz ze sie wypowiada osoba ktora juz nie gra

Wiec nie do konca tak ze lezal i nic nie robil.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dokładnie, ja grałem 2,5 roku na PHI i cały sojusz miał tylko w głowie - nie ważne straty jakie się poniesie w walce, nie ważne ile ma się na koncie pw, ale ważne ile miast się przejęło wrogowi. Bo punkty walki to efekt uboczny obrony swoich miast :) Także przykro mi, ale to Ty jesteś fanem cyferek i cały czas sprawdzasz i wypisujesz ile ich mam :)

No i wrócę do jeszcze jednej kwestii - ja jak przez rok nabiłem pw to nigdy się tym nie pochwaliłem, a Wy to sami sobie wyciągnęliście na FO i robicie aferę - także to Wasz problem i Wasz świat. Ja wybrałem pochód, a nie festyn, a Ciebie boli to, że student ekonomii (choć się wstydzę swojego kierunku, to co mi tam, już napiszę ;p) był bardziej przebiegły od reszty.
Gdyby zrobić ranking, gdzie odnotowane są festyny to jakbyś do nich podchodził, wytłumacz mi?

Ponadto mam zapisane raporty gdzieś na 5 mln pw, gdzie walczyłem z Hege po wybudowaniu 7 z 7 w przeciągu 2 miesięcy :)
Jak znajdziesz chętnego na 2 dni to udostępnię mu komputer i niech wstawia jeden po drugim i wylicza pw :)
Ja wiem swoje, że finał finałów, miałbym TOP 1 w wojownikach, a Ty możesz sobie gdybać, nie interesuje mnie Twoje zdanie, bo tak naprawdę nikt nie będzie niebawem pamiętał ani o moich osiągnięciach, ani o Twoich, nawet nicki w Komnacie Chwały pozostaną wszystkim obce :) Więc dlaczego mam kłamać, jeśli jestem tu anonimowy i jeśli nie zyskam tym chwały? Zastanów się na tym.... Gram dla frajdy i ją osiągnąłem - można by powiedzieć, przeszedłem Grepolis i z satysfakcją odchodzę :D
A Ty tu siedź i hejtuj razem z El gato i resztą kolegów z paczki :p Krowa, która dużo muczy....

Wiec nie do konca tak ze lezal i nic nie robil.

Przecież wyraźnie napisałem, że na początku był jak najbardziej aktywny. Natomiast później jak kilkanaście osób odbijało moje okupacje, on pozostawał bierny. Nie przeczę, że to zły gracz, bo nie miał problemu na froncie i świetnie sobie tam radził, ale po prostu potem przestał aktywnie grać, co tak naprawdę mi nie przeszkadzało, bo nawet utrzymywał się między nami nieoficjalny pon.
Także jak chciał być wyżej w rankingu eko mógł grać aktywniej, a nie zostać napompowanym i w taki sposób przegonić mastera, co zapewne zrobi, bo to ewidentnie widać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23832

Guest
Podsumowałeś ładnie :) El gato tu nawet nie ma, a Ty o nim piszesz

Ostatni raz powiem, ostatni post odnosi się do Twojej hipokryzji i mam prawo to stwierdzić. Ty twierdzisz, że nabiłeś uczciwie te swoje cyferki, a ja twierdzę że nie ( to komentowałem wcześniej, a tak to mi zwisasz bo jesteś strasznie fałszywy :) teraz komentuje inną sytuację z Twoim udziałem. Zabronisz mi ?:) Skoro się z czymś nie zgadzam ( nawet jak to jest sytuacja banalna w necie, która nic w życiu nie zmieni to będe to robił jak będę miał czas i ochotę ).

Co ciekawe nie zyskasz chwały, jesteś anonimowy to po co dyskutujesz :) ? Jak mówiłem, kto będzie chciał to sobie sam oceni.
a to o krowie bardzo trafnie o sobie napisałeś
smiley_emoticons_smilenew.gif
pasuje jak ulał
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif

Nara turgan, masz jeszcze 2 dni może do 80 mln da radę dobić :)

Przecież wyraźnie napisałem, że na początku był jak najbardziej aktywny. Natomiast później jak kilkanaście osób odbijało moje okupacje, on pozostawał bierny. Nie przeczę, że to zły gracz, bo nie miał problemu na froncie i świetnie sobie tam radził, ale po prostu potem przestał aktywnie grać, co tak naprawdę mi nie przeszkadzało, bo nawet utrzymywał się między nami nieoficjalny pon.
Także jak chciał być wyżej w rankingu eko mógł grać aktywniej, a nie zostać napompowanym i w taki sposób przegonić mastera, co zapewne zrobi, bo to ewidentnie widać.
To była odpowiedz do GP.
Widocznie Mazaw po rozstrzygnięciu świata, nie widział już celu by siedzieć non stop na rozegranym świecie . Ja tak zrobiłem.
A jak przegoni Mastera to co ? przecież bicie swojego wojska na sobie bardzo długi czas, a bicie wojska sojuszu na koniec na jednym graczu.... czym to się rózni w efekcie końcowym ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Uwierz mi, że jakbym nastawił się na pw, a nie na sloty jak to dotychczas robiłem to wbiłbym miliard
smiley_emoticons_lol.gif
(nie żartuję)
Pamiętaj, że świat nie kończy się w momencie zakończenia EC - nie kończy się też wtedy jak Ty z niego odchodzisz.
Ja dostosowuję się do ogólnych zasad, a nie Twojej opinii. Z resztą na końcu czy na początku i tak trzymałem topkę, jeśli chodzi Ci już o te rankingi... I zawsze, ale to zawsze grałem na froncie więc były i pw i nieprzespane noce i wspólne akcje i satysfakcja i świetna zabawa
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser28748

Guest
jak wy budowaliscie cudaki to ja miałem 20 domkow wiec nie mogłęm byc widoczny :) i nikt mi nabijał , a ze ktos stanął w miejscu , na rok czy dłuzej , i co teraz pokazuje TOP 0 . co teraz chce udowodnic ... hahahaha
 

DeletedUser23832

Guest
No widzisz, a mazaw pokazal co miał pokazac, gdy wojowania było najwięcej. Z tym się nawet Turgan nie będzie spierał.
Więc sory ; zapamietaj.gs, ale twoje objawienie kosmiczne jak już było po ptakach i udowodnienie ze mozna wtedy wskoczyc na : top3 z 16 mln pkt walki ( abstrakcja jakaś :) LOL ) nijak ma się do gry Mazawa, tym bardziej byś z niego cisnął.

Tak zdecydowanie, akurat Ty nie masz '' do tego kompetencji ''
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser

Guest
Pokazał jak wojuje podobnie jak setki innych graczy :)
A co Ty teraz zamierzasz go bronić?
lol.gif
 

DeletedUser28748

Guest
jestes smiesZnym ludkiem , pozjadałes wszystkie rozumy , i Mazaw pokazał tyle ze jest słaby , bo gdyby walczył to nie miał by na festyny , bo by robił wojsko , niech mokaze murek , a to ze byłes kiedys top to juz historia , mozesz pooglądac screny jedynie... i skoncz ta załosna gadka
 
nie ma co dyskutować, śmieszny gracz :) w czasie największych walk zdobył 1 mln pkt (w obronie) to tak na oko strzele że więcej niż 4-5 mln pkt walki jako wojownik nie miał a jak świat umarł to nagle w podobnym okresie czasu zrobił ich 70 mln buahahaha
na pierwszy rzut oka widać że to sztucznie pompowane pkt ale wszyscy się mylą a prawdę pisze tylko turgan
na koniec dodam, tylko idiota ci uwierzy ze nie rozbijasz sobie wojska
pozdro
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23832

Guest
jestes smiesZnym ludkiem , pozjadałes wszystkie rozumy , i Mazaw pokazał tyle ze jest słaby , bo gdyby walczył to nie miał by na festyny , bo by robił wojsko , niech mokaze murek , a to ze byłes kiedys top to juz historia , mozesz pooglądac screny jedynie... i skoncz ta załosna gadka
Elokwentnie :) jednak niczego więcej się nie spodziewałem :) Słaby jestes jednak Ty skoro wcześniej nie istniałes
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


był taki projekt: LWWL

Lepiej widoczni widocznie lepsi :)

Ps. Turgan dalej widzę, że nie mozesz sie dokopac do sedna :)
Bronie Mazawa jedynie przed Waszym '' fair osądem '' . Ciężko wywnioskować z kontekstu rozmowy nie ?
Szkoda strzępić ryja, na smycz weź swojego wychowanka tego: zapamiętaj bo nie ma argumentów, a pieni się jak TY jak nie jest tak jakby chciał, a do tego słownictwo ograniczone.

Wiesz czemu min się tak czepiam Twojej gry ? Bo taki: zapamiętam, zapatrzy się w Twoje pkt, Twoje komentarze, Twoj styl gry obierze sobie za mentora i uważa, że jak sobie napierdzieli 16 mln pkt na martwym świecie to jest kozak :) Takie coś trzeba zwalczać .. jak się ma chwilę czasu oczywiście i zna sytuację :)
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
 

DeletedUser

Guest
nie ma co dyskutować, śmieszny gracz :) w czasie największych walk zdobył 1 mln pkt (w obronie) to tak na oko strzele że więcej niż 4-5 mln pkt walki jako wojownik nie miał a jak świat umarł to nagle w podobnym okresie czasu zrobił ich 70 mln buahahaha
na pierwszy rzut oka widać że to sztucznie pompowane pkt ale wszyscy się mylą a prawdę pisze tylko turgan
na koniec dodam, tylko idiota ci uwierzy ze nie rozbijasz sobie wojska
pozdro

El gato standardowo trzyma poziom :D
Nic na temat i wypowiedź spóźniona o pół roku...
Czy ja kiedykolwiek zaprzeczyłem, że nie nabijam pw? Wręcz wałkowałem o tym kilka postów wyżej. Mam nadzieję, że do końca 3. Gimn. nauczysz się czytania ze zrozumieniem, bo testy kiepsko pójdą. I przeczytaj najpierw co pisał Twój mentor, (który z resztą ściąga na forum Troi swoją ekipę, która niestety nawet jeśli się wypowie to tylko nabije posty, bo styczności ze światem nie miała), bo wchodzisz w sprzeczność z jego wypowiedziami. Także jak coś jeszcze napiszesz, o coś zapytasz - to przeczytaj to co napisałem wyżej, bo nie zamierzam się powtarzać, co i tak juz wielokrotnie robię... A jeśli zarzucacie mi brak uczciwości to zakładka support - polecam.
 
Pogadamy jak skończysz 3 klasę podstawówki. Napisałem ogólnie, to że się przyznałeś do nabijania sztucznie pkt co niby ci da? To że mozesz publicznie wyzywać innych tylko dlatego że im sojusz pomaga pompować pkt czyli to co ty robisz od dawna? A po co im te wojsko skoro za chwile zamkną serwer? Ty nabijałes pkt od 2 lat a oni to zrobili raz na koniec - widzisz różnice? Jk się mylę to popraw. Pozdro nie będe tracić czasu na gracza ktory tylko z szarakami walczyc potrafi
 

DeletedUser

Guest
Co do szaraków to mapka jest wyżej...
Różnica mianowicie jest taka, że ja inwestowałem surowce w pochody, a Mazaw inwestował w festyny. A końcówka w wykonaniu LW to pushing :)
Z tego wychodzi, że gracz z jednym miastem przez cały serwer może legalnie zostać TOP 1 w wojownikach ;)
Gdyby sam sobie nabił te pw nikt by sprawy nie poruszył.
 

DeletedUser28748

Guest
martwy był dla ciebie ten swiat , ja nie zaczynałem w terarium , ja z kazdej strony miałem attaki i , i nie zamierzam ci sie tłumaczyc , smieszny ludku ,zyjesz tym co było 2lata temu , dla Ciebie czas stanął, Turgan mentorem ? //ciach// sprawdz statystki jak mi wpadało pw , i co ty mozesz wiedziec hahaha , siredzisz i bredzisz , tyle twojego ... nie ma sensu z tobą gadac ,nie odpisuj mi swoimi teoriami Turgan to Turgan tamto , bo uj mnie to obchodzi

Ty nabijałes pkt od 2 lat a oni to zrobili raz na koniec - widzisz różnice?

no widze bo on przez dwa lata eko nabijał na festynach , a na koniec jak by sie rozbił to moze 2mln by nabił ,a nie 7czy9 , i kolejne sloty ... sztuczny gracz, i mówiąc ze jest słaby nie mam na mysli jego umiejętnosci
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26320

Guest
Co do szaraków to mapka jest wyżej...
Różnica mianowicie jest taka, że ja inwestowałem surowce w pochody, a Mazaw inwestował w festyny. A końcówka w wykonaniu LW to pushing :)
Z tego wychodzi, że gracz z jednym miastem przez cały serwer może legalnie zostać TOP 1 w wojownikach ;)
Gdyby sam sobie nabił te pw nikt by sprawy nie poruszył.


Czyli sam rozbijałeś na sobie wojsko, ale masz pretensje że on zrobił to samo, ale z pomocą sojuszu. Mówisz, że nabijasz na sobie Pw bo regulamin tego nie zabrania, a zabrania żeby cały sojusz nabijał komuś pw? Masz ból dupy bo twoje 2 lata nabijania na sobie pw poszły na marne bo ktoś pomyślał i zrobił to lepiej, szybciej i skuteczniej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Na siłę prowadzicie dyskusje ;)
Areczku, nie poszło na marne, sprawdź dokładnie jak wyglądają statystyki ;)
Ale to nie istotne. Gdybyś znał sytuację wiedział byś, że te pw to działanie nie zamierzone. Po prostu tak szybciej zdobywam sloty. I dyskusja odnośnie ich ilości nie dotyczy mnie, a innych graczy, którzy na tym ucierpią. Po prostu ja na sloty pracowałem sam, a na sloty kolegi za mną 30 osób :D Co do uczciwych pw, on ma ich 2,5 mln, natomiast ja 10-11 mln wiec wiem gdzie jest jego, a gdzie moja pozycja :)
 

DeletedUser26320

Guest
Na siłę prowadzicie dyskusje ;)
Areczku, nie poszło na marne, sprawdź dokładnie jak wyglądają statystyki ;)
Ale to nie istotne. Gdybyś znał sytuację wiedział byś, że te pw to działanie nie zamierzone. Po prostu tak szybciej zdobywam sloty. I dyskusja odnośnie ich ilości nie dotyczy mnie, a innych graczy, którzy na tym ucierpią. Po prostu ja na sloty pracowałem sam, a na sloty kolegi za mną 30 osób :D Co do uczciwych pw, on ma ich 2,5 mln, natomiast ja 10-11 mln wiec wiem gdzie jest jego, a gdzie moja pozycja :)


Owszem, ale zarówno Ty jak i on działacie zgodnie z regulaminem. A kwestie moralne to już indywidualna sprawa:)
 

DeletedUser

Guest
Pushing to nie jest działanie zgodne z regulaminem. O ile mi wiadomo gracz ten był juz za to karany, bo sojusz wpadł na równie genialny pomysł dosyłania mu surki na festyny.
 

DeletedUser22253

Guest
az sobie komenta napisze tez :)
turban look na to, specjalnie podkreslilem i zwiekszylem czcione i jeszcze podkolorowalem:

Pushing, push - działanie niezgodne z regulaminem gry, w przeciwieństwie do haraczu. Do pushingu dochodzi, gdy gracz posiada konto, które służy wyłącznie do systematycznego wspierania innych graczy.

takze kula w plot.

kojiro lubie Twoje komenty bede czesciej na fo zagladal:)
 

DeletedUser16352

Guest
Dziękuję wszystkim za wspólną grę na tym świecie :)
Do zobaczenia na innych światach :D
 
Do góry