[Zakończone] Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

Poza tematem. Może zanim rozpoczniemy kolejny dzień poczekamy na wiadomość od Elastynki. Przecież nie wiadomo kto umarł i nikt przez ten czas nie powinien sie wypowiadać.
 

DeletedUser16746

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

poza tematem 2: jeśli faktycznie nikt nie umarł to mamy już mordercę :D
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

po za tematem: Thekokk2 w sumie racja..
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

Poza tematem: cicho siedzice i czekajcie az sie odezwie mistrz gry i wszystko napisane przed postem mistrza gry powinno zostac anulowane bo nic nie wiadomo co sie dzis stalo!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

Wybaczcie, nie miałam czasu - praca licencjacka mnie dobija.

Kolejny dzień był ciężki dla każdego, nikt nie mógł się pogodzić z sytuacją, w której się znajdował.
O dziwo, tej nocy nikt nie zginął, oooo przepraszam!
Pamiętacie jak w nocy zaczailiście się nad kubziomem? Tak? Pamiętacie jak go złapaliście i zrzuciliście z klifu? Tak, nie żyje, zgniłą z Waszych rąk!
A morderca? Zapominacie kogo szukacie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22282

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

Tego dnia patrykmy był nie poruszony obecną sytuacją jego zdaniem nadal morderca była Cz4rodziejk4 .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21225

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

gdy Szymon zastanawiał się co robić nasunęła mu się myśl:
(co my wiemy o Thekokk2? ledwie się odzywa, a po za tym patrykmy był w gangu, więc może być mordercą)
ale ostatecznie zaczekałem aż ktoś inny się odezwie...
A jednak myślę że to Thekkok2 jest mordercą
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

Auditoree po wędrówce nie znalazła niczego konkretnego. Wracając w niżej położone miejsce, aby postawić namiot znalazła pewien materiał. Był on koloru różowego i zaczęła myśleć kto ma takie ubranie. Przypomniała sobie, że pewien człowiek imieniem chyba TheKkok2, ale nie była pewna. Nikt inny jej nie wpadł do głowy. Zapamiętała go bardzo dobrze, gdyż miał różową kurtkę, co do faceta raczej nie pasuje.
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

W obozie szukałem chwilę następnych wskazówek...
nic nie znalazłem tylko ten nóż jak nie należał do kubziom to mordercą jest kto inny.... Pewnie Thekkok2,
Teraz tylko uważać trzeba...
o bym ja tej nocy nie zginął...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

TheKkok2 po przespanej nocy wyrwał się ze śpiwora i poszedł pokarmić ptaki, lubił to. Był raczej spokojnym człowiekiem. Wiedział że przyszedł czas kogoś oskarżyć. Wiedział że jego współtowarzysze go podejrzewają o te morderstwa. Wiedział też, że czarodziejka także jest obwiniana. Osobiście uważał. że ani on ani czarodziejka są mordercami. Niestety musiał się bronić, dlatego też postanowił zagłosować na
CZ4RODZIEJK4. Bardzo przeprosił ją za to i usiadł na pieńku drewna...
 

DeletedUser16746

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

Tosię zastanawiało zachowanie patrykmy, który był do niej tak wrogo nastawiony. - Co ja mu zrobiłam?! - myślała dziewczyna. W kółko nakręcał siebie i innych, że to ona zabija... Coraz bardziej utwierdzała się w przekonaniu, że to on jest mordercą... - Był na ogół małomówny, wycofany z towarzystwa... I do tego te oczy... Gdy wczorajszego dnia spojrzenia ich spotkały się na kilka sekund, przeszły ją ciarki wzdłuż kręgosłupa... Tak, to na pewno on. Miał w sobie coś mrocznego, coś diabolicznego... - Myślała gorączkowo dziewczyna...

Poza tym, przecież gdy dokonano morderstwa dziewczyna była jeszcze w pociągu. To nie mogła być ona...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17693

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

Maja dlugo sie zastanawiala nad cala sprawa pewnie jak kazdy z tutaj zebranych. Kto faktycznie jest zabójcą? Czy nadal bedzie zabijal ? W koncu dzisiaj nikogo nie zabil..Thekkok byl jakis cichy , prawie nic nie mówil.Moze dlatego ze jest morderca? W koncu Auditoree go widziala.. ale czy mozna jej wierzyc taki poszukiwac przygod moze specjalnie nakręcac cala sprawe. Jednak Maja sama nie miala zadnych dowodow na to kto jest motderca wiec postanowila jej uwierzyc na slowo i oskarzyla Thekkok2
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

Anita wstała i modliła się, że cudem przeżyła. Dziwiła się, dlaczego to nie kubziom i dlaczego morderca nie zaatakował. Pewnie przeczuwał moment i mógłby ruszyć: "Nikt mi nie wydaje się skory do zabicia, nikt mnie nie podejrzewa, ha ha ha!". Dziewczyna się przestraszyła, ale czekała jeszcze na wnioski innych. Później jeszcze się głęboko zastanowiła i ostatecznie jej głos poszedł na CZ4RODZIEJK4, bo jej wydała się strasznie podejrzana.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

Podczas swoich spacerów londi spotkała na drodze TheKkok2, pomyślała -Czemu jest tutaj tak sam? Boi się o własne życie, czy może on jest zabójcą...?- Ostatecznie zaczęła rozmyślać nad tym wszystkim co się stało, TheKkok2 wydawał się poruszony śmiercią Johna... w odróżnieniu od szymono2005, który ponoć trafił na miejsce zdarzenia za psami i mówił, że biegł... ale tak naprawdę nie był zmęczony, a jego mina byla dość podejrzana.. poza tym te jego kłamstwa...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

Dzisiejszego dni wszyscy obudzili się wcześniej niż zwykle. Może była to wina przeraźliwego zimna? A może strachu? A może determinacji i nastawienia na znalezienie mordercy? Cóż, ja po tak intensywnej nocy spałabym dłużej, ale wy macie coś na sumieniu, coś co nie pozwala Wam spać.
Dzisiejszej nocy stało się coś niesłychanego! Niczym polowanie na czarownice (swoją drogą może to jakaś czarownica zabija Was z dnia na dzień?).
Wczoraj nie byliście jednomyślni, jedni z Was myśleli, że to TheKkok jest winien - inni obstawiali Czarodziejkę.
Rozdzieliliście się, każdy polował na kogoś innego, jednak w ostatniej chwili postanowiliście się zjednoczyć - Czarodziejka! To ona powinna zginąć! Szukaliście jej, wszędzie, dosłownie wszędzie. Nie znaleźliście? Wiem, bo zaszyła się gdzieś daleko, wiedząc co się święci, tym samym unikając śmierci z Waszych rąk.
Kiedy z zaangażowaniem szukaliście jej, stało się coś gorszego.
Pojawił się, znowu. Tak, morderca. Bezlitośnie zajął się Karisią, nie mam już jej wśród Was. Szkoda...
Jakie to uczucie wstać wcześnie i po raz kolejny zobaczyć czerwony, zamiast białego śniegu?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21225

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

Jest nas coraz mniej , a ja nadal jestem pewien że to Thekkok2 jest zabójcą...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

TheKkok2 cieszył się, że Czarodziejce nic się nie stało, a zarazem smucił się śmiercią Karisi.
Był zdziwiony czemu szymono2005 go tak ciągle obwinia o morderstwa, dlatego postanowił go oskarżyć. Za bardzo wyróżniał się od grupy, jakby chciał odwrócić od siebie uwage. TheKkok2 rozpalił ognisko i postanowił przyrządzić sobie kurczaka...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

Auditore po ciężkiej nocy miała już pewne podejrzenia. Czarodziejka wiedziała, że zginie, dlatego się ukryła lub TheKkok jej w tym pomógł. Podejrzenia przechodzą więc dalej. Także ludzie tu obecni powinni wykluczyć te dwie osoby i zastanowić się nad innymi.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

Londi po raz kolejny spacerowała ze swym psem, tym razem nie spotkała na drodze nikogo, żadnych uczestników wyprawy, więc postanowiła udac się w pobliże ich obozu. Spotkała tam Auditorre i postanowiła chwilkę z nią porozmawiać. Obie zastanawiały się nad całą sprawą. Thekkok2? a może CZ4RODZIEJK4? Czy może trzeba poszukać gdzieś indziej...
Londi spytała Auditoree co sądzi o patrykmy oraz szymono2005?
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Zabawa Fabularna - Zimowa Wyprawa

Patrykmy tymczasem poszedl na spacer zastanowic sie na calym przebiegiem sytuacji
 
Do góry