Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

  • Rozpoczynający wątek xgerry
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem ograniczenia do skracania czasu produkcji jednostek

  • Tak, jestem za wprowadzeniem takiej zmiany

    Głosy: 115 85,2%
  • Nie, Jestem przeciwny

    Głosy: 15 11,1%
  • Jest mi to obojętne

    Głosy: 5 3,7%

  • W sumie głosujących
    135
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

No wiesz...w grze jak w życiu realnym:D - balansu nigdy nie było i nie będzie...:D Wszyscy narzekają, że życie jest niesprawiedliwe...więc chociaż tu nie narzekajcie...bo przez te narzekania to się grać odechciewa...:D
Ekhem. Gry to nie życie, i jak najbardziej mogą być (w łatwy sposób) zbalansowane.
 

DeletedUser12365

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

również to popieram, gra traci sens, fakt zdarzało mi się skracać jednostki ale głownie kolony żeby szybko je wstawic po wyczyszczeniu miasta, zawsze ci co napychaja kase tworca gry sa chronieni przez support ale tutaj kollega dal dobre wyliczenie, mysle ze srednio kazdy z nas wydaje 50zł miesiecznie na serwerze jest np 20 tys osob
wiadomo ze to juz spora suma jesli takie 10 osob ktore wydaje 1000zl na tdzien czy 2 ma wyeleminowac pare tysiecy ludzi z gry to firma nie zarobi a straci bo takie osoby albo rezygnuja na zawsze z gry i nie zapisuja sie do innych serwerów albo kończa gre na na konkretnym serwerze. Pomysl bardzo dobry i popieram w 10000%


Adasiu:) Jak jedni grę zakończą to inni zaczną...i tak w kółko. Nie brakuje na tym świecie wariatów, którzy są w stanie wiele czasu, a nawet kasy poświęcić dla tej gry...:)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Ta gra traci sens przez tą opcję! Główną rolę odgrywa tutaj czas
- przyrost surki z kopalń
- farmienie
- rekrutacja wojsk
- długość idącego ataku
To są elementy strategi tej gry, straciłeś głupio wojsko - ponosisz konsekwencje w postaci czasu jej budowy. Czuję się lekko oszukiwany przez skracanie produkcji...
Może jeszcze niech twórcy skrócą czas idącego ataku za złoto

to jest najbardziej zaj...... odpowiedz, czlowieku i tu masz racje
to gra strategiczna, trzeba mysec i wykorzytywac techniki walki i wiedze a nie kase, brawo dla tego pana i tych ktorzy tak samo uwazaja, notoryczne skracanie nie nauczy nikogo grac tylko uzalezni od wydawania zlota na jednostki, to po co surowce ? moze wszystko niech bedzie za zloto, jednostki budynki ? widac ze jedni maja rozum a inni nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Jestem zdecydowanie na NIE większość z nas kupuje złoto tylko po to żeby skracać czas budowy
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

co dzielny woju bez premki nie szło? jak ktoś potrafi grać to mu premka nie potrzebna do szczęścia, wszystko powinno mieć umiar, nachalność przycisków premium wnerwia, brak zachowanej równowagi między premium i bez premium jest przytłaczający i komercją tu nie mydl bo to nie ma nic wspólnego z komercją to jest jawne... tu każdy sobie może dopowiedzieć

Znamy sie? raczej nie bo nigdy nie uzywalem zlota do skracania czasu budowy jednostek

A jesli macie problemy z tym ze ktos skraca to skasujcie konta i powodzenia. straszenie ze ile to ludzi nie odejdzie jest smieszne taka sam sytuacja byla z wersja 2.0 na starych swiatach i jakos nie ma wielkich odejsc.
kupcie sobie zapas chusteczek wyplaczcie sie i moze wam przejdzie za jakis czas
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11782

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Adasiu:) Jak jedni grę zakończą to inni zaczną...i tak w kółko. Nie brakuje na tym świecie wariatów, którzy są w stanie wiele czasu, a nawet kasy poświęcić dla tej gry...:)



sam skracalem kilka razy ale to co robia twoi gracze to choroba idzcie sie leczyc, to gra i zabawa ale jak chcecie wygrywac za kase to idzcie do kasyna tam sobie grajcie za kase, wieksza adrenalina i wygrana was czeka jak tutaj na grepolis, jestescie uzaleznieni od skracania bo nie potraficie inaczej wygrac z graczami ktorzy tego nie robia, ja chodz uzywam premium jak kazdy pewnie jestem za tym aby zmienic to i tyle, zreszta Gosiu ty sie nie odzywaj bo mialas byc taka uczciwa a jestes najwieksza oszustka na grepo jaka znam
 

DeletedUser12365

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

sam skracalem kilka razy ale to co robia twoi gracze to choroba idzcie sie leczyc, to gra i zabawa ale jak chcecie wygrywac za kase to idzcie do kasyna tam sobie grajcie za kase, wieksza adrenalina i wygrana was czeka jak tutaj na grepolis, jestescie uzaleznieni od skracania bo nie potraficie inaczej wygrac z graczami ktorzy tego nie robia, ja chodz uzywam premium jak kazdy pewnie jestem za tym aby zmienic to i tyle, zreszta Gosiu ty sie nie odzywaj bo mialas byc taka uczciwa a jestes najwieksza oszustka na grepo jaka znam



:D:D:D Adasiu, jeżeli chodzi o mieszanie , ściemnianie i oszustwa to Ciebie z pewnością na tym świecie nikt nie pobije, a moja skromna osoba to już na pewno:D Ja nie oszukuję i nie prowadzę multi -kont, żeby za wszelką cenę wygrać...:) Gram sobie spokojnie na na jednym koncie, wojsk nie skracam, więc co Ty ode mnie chcesz?
Masz żale za zerwanie paktu? - proszę bardzo... ale za samą Twoją postawę i knowania to wogóle błędem było, ześmy go kiedykolwiek w Wami zawarli...( nie z Twoimi graczami, bo są ok, ale z Tobą osobiście)


P.S Leczyć to raczej nie moi gracze się powinni i Twoi również nie - to Ty sam z uzależnienia od grepo powinieneś się leczyć...:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12361

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Jak dla mnie taki pomysł jest bardzo dobry i go popieram w 100% :)

Mam nadzieję, że ten pomysł zostanie zrealizowany i coś się w tej kwestii zmieni na lepsze..
 

DeletedUser12226

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Znamy sie? raczej nie bo nigdy nie uzywalem zlota do skracania czasu budowy jednostek
nie wiem, grałem kiedyś na dzecie przez 2 lata, może mnie pamiętają smoki, imperium słońca, wichry a napewno fenix team, bylem w ścisłej czołówce, 2 lub 3 razy premium zarządca bo dali za darmo z jakiś okazji, konto skasowałem bo miałem ku temu swoje powody

A jesli macie problemy z tym ze ktos skraca to skasujcie konta i powodzenia. straszenie ze ile to ludzi nie odejdzie jest smieszne taka sam sytuacja byla z wersja 2.0 na starych swiatach i jakos nie ma wielkich odejsc.
pewnie, że nie bo większość zainwestowało w to sporo swojego czasu, poznała tam ciekawych ludzi itp itd

kupcie sobie zapas chusteczek wyplaczcie sie i moze wam przejdzie za jakis czas

a widzisz gdzieś tu ludzi którzy z tego powodu płaczą?
bo ja nie, widzę natomiast tych co chcą zmienić coś co im się nie podoba i moim zdaniem słusznie, zarabianie na grze ok nikt nic nie dostaje od życia za darmo, no może to nie do końca prawda, ale trzeba zachować jakąś przyzwoitość, tej przyzwoitość w tej grze w tej chwili nie ma
inna sprawa, że ludzie nie umieją się zorganizować a słowa które wypowiadają nie mają żadnej wartości, jak by tak było IG w tej chwili miało by sporo mniejsze dochody
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

popieram ten pomysł , od samego początku mi się nie podobał , to gra teraz typowa dla tych co maja kasę i wiadomo ze jak trafisz na takiego gracza to juz masz pograne , i z strategicznej gry robi się typowe monopoly .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

(..)
pewnie, że nie bo większość zainwestowało w to sporo swojego czasu, poznała tam ciekawych ludzi itp itd

(..)

a widzisz gdzieś tu ludzi którzy z tego powodu płaczą?
bo ja nie, widzę natomiast tych co chcą zmienić coś co im się nie podoba i moim zdaniem słusznie, zarabianie na grze ok nikt nic nie dostaje od życia za darmo, no może to nie do końca prawda, ale trzeba zachować jakąś przyzwoitość, tej przyzwoitość w tej grze w tej chwili nie ma
inna sprawa, że ludzie nie umieją się zorganizować a słowa które wypowiadają nie mają żadnej wartości, jak by tak było IG w tej chwili miało by sporo mniejsze dochody

Suma sumarum niezaleznie od tego czy zmiany beda czy nie, nikt nie odejdzie z gry i wszyscy dalej beda placic te swoje 50 zł/mies = case closed, nie ma tematu.
 

DeletedUser12372

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

sadze ze wielokrotne skracanie niema kompletnie sensu w szczegulnosci jesli chodzi o czas produkcji jednostek
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Suma sumarum niezaleznie od tego czy zmiany beda czy nie, nikt nie odejdzie z gry i wszyscy dalej beda placic te swoje 50 zł/mies = case closed, nie ma tematu.
Nieprawda, wielu quitneło z tego powodu. A choćby ja.
Myth busted, case opened.

Choć w sumie co miało być powiedziane, zostało już powiedziane.

Naiwnie zachęcam do głosowania na tak, może akurat tym razem się uda coś pożytecznego przecisnąć.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

odbudowa 7 x 21 ogni czyli: 147 ogni to 48 godzin

skrócenie czasu odbudowy o połowę: to 7 x 20 złota= 140 złota. do 24 godzin

to jeszcze jest do wytrzymania

następne skrócenie do 12 godzin: 140 czyli już 280
do 6 godzin: to 420 złota.
i co 6 godzin atak 160 ogni.

Czy gra przeciwko komuś takiemu ma sens ???

Czyścisz miasto z birem, celujesz ataki pod kolona a koleś tuż przed kolona wstawia 300 birem które wyprodukował na złocie w ciągu 30 minut.

Czy to ma sens ??
Gdzie jest granica gry strategicznej, a gdzie szaleństwo "Pana Pieniążka"

TO może dla takich ludzi otworzyć nowy świat gdzie tylko i wyłącznie będzie się grało na złocie ??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

TO może dla takich ludzi otworzyć nowy świat gdzie tylko i wyłącznie będzie się grało na złocie ??
Bardzo bym tego chciał, ale niestety złotnicy nie mieli by kogo gnębić i udowadniać swojej wyższości. Niestety bez zwykłych "szaraczków" ta gra straci sens nawet dla nich, dlatego teksty typu "jak ci sie nie podoba..." można sobie wsadzić tu i tam
INNO przegięło i to mocno - to jest fakt dla większości graczy
 

DeletedUser12226

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Suma sumarum niezaleznie od tego czy zmiany beda czy nie, nikt nie odejdzie z gry i wszyscy dalej beda placic te swoje 50 zł/mies = case closed, nie ma tematu.
suma sumarum jedni będą płacić inny nie, Ci co będą płacić będą uważać się za wielkich wojów a Ci co nie będą płacić będą rezygnować, ewentualnie zaczynać raz jeszcze do momentu aż zdadzą sobie sprawę że szkoda na to czasu, Ci środkowi - jak piszesz co 50/m-ca wydaja jak będą w takiej sytuacji że im i to nie wystarczy to będą płacić więcej lub zrezygnują, suma sumarum proporcje premium w 1-dynce można było jeszcze zaakceptować o tyle w 2-ce to pisząc kolokwialnie przegięcie pały, chyba że gracze to zmienią
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

naturalnie jestem za , a dlaczego to juz wielokrotnie zostalo napisane przez innych graczy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

uczciwie przeczytalem wszystkie posty w temacie...z gory zastrzegam ze jak gram od maja kupilem 2 x premium, wiec ino niema ze mnie pozytku, na My, walcze z pierwsza 5 sojuszy swiata, i jestem dumny ze gracze z top 50 po nieudanej ktorejs tam probie wstawienia klocka pisza do mnie z wyrazami szacunku, na ktory ciezko sobie zapracowalem, swoja taktyka i umiejetnoscia myslenia, tam byla wersja x1, choc dla mnie to i tak bylo strasznie duzo skoro idzie 300 zapalek z kapitanem , robi sie juz ich 360.., ale rozumiem to, kazda inwestycja, ma za cel zwrot kosztow i konkretny zysk, zeby powiedziec jezykiem naszych domoroslych ekonomistow..:)
tteraz jednak uwazam ze to jest przegiecie, i koledzy od zlota odrazu zaznacze, nie jestem jechany ani atakowany przez nikogo z was, poza tym z obrony mam szkole z My gdzie nabilem obrona ponad 170000 pkt walki, bez premium, i to w walce z naprawde swietnymi przeciwnikami, uratowalem wioski pomimo prob wstawienia kilkunastu kolonow na raz w rozne wioski, wiec nie mowcie ze placze bo niemam kasy na zloto..
skracanie czasu budowy budynkow..ok. rozumiem, masz szanse odbudowac to co przeciwnik zniszczyl nie potrafiac sobie z toba poradzic bez uzycia czarow, ale skracanie czasu budowy jednostek wiecej niz dwukrotnie to przegiecie, tym bardziej ze sa juz na to czary skracajace temn czas o polowe..
Nie twierdze ze nalezy zlikwidowac ta opcje doszczetnie, tylko ze nalezy ogrzniczyc mozliwosc jej izycia do rozsadnych granic, bow tym momecie majac naprawde szybkiego neta i mase kasy odbudujesz kazde woja bez mala natychmiast, bo skoro przy 30 poziomie koszar i czarach czas budowy proxcaza to okolo 1.40 minuty, to skracajac czas " tylko" 7 ktrotnie czas budowy jest niezauwazalny..
jak najbardziej jestem ZA ograniczeniem, Nie za likwidacja
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Zapomniałeś dodać że dla złotników budowanie wysokich lvl koszar, portu czy senatu jest całkowicie zbędne. Oni łamią fizykę tej gry i "skaczą sobie w czasie"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

troche różnica oddanych włosów jest dominująca ;)
Podajcie mi jeszcze jakiś inny powód dla którego nie chcecie tak jak teraz??
Przecież jakoś chyba dajemy sobie wszyscy radę/?
 
Status
Zamknięty.
Do góry