Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

  • Rozpoczynający wątek xgerry
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem ograniczenia do skracania czasu produkcji jednostek

  • Tak, jestem za wprowadzeniem takiej zmiany

    Głosy: 115 85,2%
  • Nie, Jestem przeciwny

    Głosy: 15 11,1%
  • Jest mi to obojętne

    Głosy: 5 3,7%

  • W sumie głosujących
    135
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

oczywiście, ze jestem za, zreszta tak jak wiekszosc graczy biorących udział w tej ankiecie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Podajcie mi jeszcze jakiś inny powód dla którego nie chcecie tak jak teraz??
Dla uczciwej rywalizacji
Dla zasad
Dla balansu
Dla reszt graczy bez premium którzy poświęcają czas i starają się jak mogą
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

.V6. jak dla mnie to nie łamie zasad etycznych :D:D
.V6. mozesz brac udział w konkursach a nagrodą jest złoto ale jak słyszałam kiedyś mało było chętnych,więc co raz rzadko są.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

nie bede sie spieral , z przeciwnikami tej dyskusji.., to niema sensu i szkoda mi na to czasu, zwolennicy skracaia , na maxa, zawsze znajda argument za nie cofaniem mozliwosci, podobnie jak przeciwnicy, za jej ograniczeniem, to staje sie przykre, i naprawde bez sensu, jest ankieta, ktora mowi sama za siebie, a ja wole ten czas poswiecic zabawie w grepo, lib :realnemu: zyciu, swoje zdanie powiedzialem, i dla scislosci ktos tu mowil o malolatach nie potrafoacyc czytac ze zrozumieniem, i nie majacych mozliwosci materialnych.., mam 46 lat, wlasna firme, i nie mam problemu z kasa na zloto, poprostu uwazam ze tto jest gra, zabawa i rozrywka, na kttora nie warto wydawac kasy, wysttarczy ze poswiecam jej mnystwo mojegocennego czasu, jak ktos ladnie zauwazyl.
pozdrawiam wszystkich bez wyjatku tych z kasa i tych bez, bawcie sie dobtrze i nie apominajcie ze to tylko gra...:p
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

=Alexander The Great= no bez takich prosze bardzo Shreku jeden ;)
ty jesteś za czym innym i ja jestem za czymś innym :[
Wiesz mi tam szkoda wydać złoto na jednostki wole na przyspieszenie budowy ;P
bo sa czary np: Hera.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Nigdzie nie pisałem że mnie nie stać na premium
Ta gra staje się światem przyjaznym dla złotników i o jakimkolwiek zbliżeniu do uczciwej rywalizacji nie może być mowy. Jak kogoś kręci że kupuje sobie zwycięstwa to tylko pogratulować. Podstawowe premium to rozumiem, ale teraz to co się wyrabia to kpina jest z innych graczy którzy tracą swój czas
 

DeletedUser12226

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Podajcie mi jeszcze jakiś inny powód dla którego nie chcecie tak jak teraz??
zgredek przeczytaj temat jeszcze raz, a późnej napisz ile chcesz jeszcze powodów, bo argumentów za zmianą obecnego stanu rzeczy jest wiele, skoro uważasz, że tak jak teraz jest dobrze podaj jakieś argumenty
 

DeletedUser10245

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Zgadzam się z przedmówcami.Gram w ta grę prawie od początku ale z opcji kupna złota w celu podpompowania wojsk nie skorzystałem ani razu.Wszystko robię swoim czasem i zaangażowaniem.Dlatego w 100% zgadzam się z wami :eek:
Super pomysł aby takich więcej wtedy ta gra nabierze nowego wymiaru-bardziej wyrównanego.
 

DeletedUser

Guest
and14

and14 wiem tylko to że nie chce żadnych zmian ale ostatnie słowo mają
twórcy gry.,Czy przejdzie ten pomysł to trudno,ale nie kryje smutku.:(
 

DeletedUser

Guest
Odp: and14

Na tym te gry polegają i z tego się utrzymują - z takich łosiów którzy całą kasę z premium władują w skracanie czasu rekrutacji, więc nie sądzę żeby cokolwiek się zmieniło.
INNO ma rezygnować z żyły złota dlatego że Wasz wróg ma za szybko wojsko?

Jeżeli chcecie wyrównania warunków gry to trzeba zaprotestować całą opcje premium. Tak samo niesprawiedliwe jest to że czyjeś wojska są o 20% silniejsze niż tego co nie płaci. Czemu to Wam nie przeszkadza? A no pewnie dlatego że większość z Was gra na premium... i skoro sami jesteście lepsi to już wszystko jest ok.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Wiecie co. Szczerze jak czytam większość tych wypowiedzi to mi się robi niedobrze.
Ta gra powoli traci faktycznie cały sens i to nawet nie przez takich ludzi jak
"Panowie Złotka" ale przez graczy, którym łatwiej jest wylewać żale na innych niż faktycznie próbować coś zmienić w grze, co wyrówna szanse do rozsądnych.

1. Premium jest OK
2. Badania w akademii podnoszące siłę wojska ok.

Tu nie chodzi o zakazanie całkowite wszystkiego, ale o balans gry.
Napisz do mnie Joanno na priv to ci podeślę raporty :)
akurat nie moje, ale koleżanki która jest z takim panem na wyspie
8 wiosek pełnego deffa w mieście miała dzisiaj.
o 13.00 atak lądowy pełna wiocha offa.
o 15.58 z tej samej wiochy ten sam zestaw atakuje powtórnie.
do wieczora będą jeszcze takie 2 ataki.

Gdzie tu jest sens gry ??? Strategia ?? I radocha z tego że człowiek wykombinował jak się obronić ??

Szczerze ??? po tygodniu takich ataków to jedyne na co człowiek ma ochotę to na włączenie simsów, lub jakiejś innej gierki w której wszyscy mają w miarę wyrównane warunki gry.

Już lepiej zagłosuj proszę, na tak lub nie. ale oszczędź tego polskiego jadu który wylewa się z twojej wypowiedzi i wielu innych.

Ja grać jeszcze będę, ale do czasu aż mi się to poprostu nie znudzi. A później poszukam innej gierki sieciowej i na pewno napiszę do ludzi z którymi jestem w sojuszu żeby dołączyli do niej. Oni napiszą do swoich znajomych i suma sumarum firma InnoGames straci nie jednego gracza, ale 100. a ta 100 pociągnie za sobą kolejną 100 i następną i następną.

Zobacz ilu ludzi zaczynało grać na PI, a ilu gra teraz.
:)
Miłej zabawy z gry która straciła sens strategii, a stała się męczarnią z Panem Złotko.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Premium w tej grze istnieje od samego początku, na różnych "dziwaków" się w tej grze trafiło i różnych sposobów się łapali żeby być najlepszym.
Nie wylewam "polskiego jadu" - trafiliście na jakiegoś "człowieka który preferuje wydawanie dużej kasy na grę " i chcecie pod niego zmieniać zasady dotychczas obowiązujące - dla mnie macie po prostu pecha.


edit: słowa które obniżają poziom dyskusji na forum publicznym
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Wylewasz: mimo wszystko poziom dyskusji obowiązuje, bez względu na twoje prywatne zdanie na jego temat, to wypowiadasz się na forum publicznym.

Bycie w top 5 świata w taki sposób nie jest żadnym wyzwaniem. A co do premium to nadal będę powtarzał, że chodzi o zbilansowanie gry, a nie o obcięcie dochodów firmy.
Wiadomo to nie "Caritas Polska" i zarabiać musi, ale było już wiele firm, które były na szczycie, a przez to ze zaniedbały klientów są dzisiaj na dnie.

Wszystko jest kwestią tego co się opłaci dla InnoGames i jedyne co możemy zrobić (jako wydający te pieniądze) to liczyć na to że będą woleli w długim czasie zarabiać kasę niż zarobić ją w ciągu roku i szukać później nowego profilu działalności.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

W takim razie ja bym jeszcze chciała dla zbilansowania gry, aby dostęp do konta był ograniczony do max 8 -10h dziennie, bo są tacy co przesiadują prawie 24h i wtedy trudno z nimi walczyć.
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Pomysł mi sie nie podoba bo jak pod koniec tego czasu ktoś zaatakuję??? :D:D
Będzie klops ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Niegłupi pomysł.
Jestem za Joanno.
10 godzin efektywnego czasu gry ???
Z miłą chęcią.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

nie da się gry zbilansować :)

ktoś ma dużo kasy, ktoś inny czasu, jeszcze inny ma wyjątkowe umiejętności, kolejny super zgrany team, kolejny gra na 19 kontach ( pomimo tego że tak nie wolno ) i ma wszędzie szpiegów... będąc ich wrogiem nie będziesz miał łatwo - każdemu musiałbyś czegoś zabronić żeby to było wyrównane
 

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

Po pierwsze - nie bilans, tylko balans, learn some freakin' polish

Co do szanownej Joanny - typowe gadanie człowieka który nie rozumie problemu i znaczących różnic w istotnych kwestiach.

Premki z gry usunąć całkowicie się nie da, bo firma musi na siebie zarabiać, ale należy ograniczyć(usunąć) jej najbardziej przegiętą opcję i tego dotyczy ta propozycja. Jeśli nie widzisz różnicy w balansie między wzmocnieniem siły wojska o 20% dzięki dowódcy, a możliwości skracania dowolnych ilości wojska i budynków w nieskończoność, to gratuluję myślenia.

Otóż pierwszą opcję możesz z łatwością nadrobić jeśli ruszysz nieco głową, for example nauczysz się efektywniej farmić, będziesz rozsądniej dysponować surką i wojskiem... natomiast mózgiem nie skrócisz sobie czasu rekrutacji/budowy ile ci się podoba. To jest niezbalansowane, to przydałoby się zmienić. To nie ma być gra w "Jak oni Skracają" tylko strategia, w której prym wiodą ci, którzy myślą, są aktywni, a w drugiej kolejności korzystają ze zbalansowanych dopalaczy jakie zapewnia premka. Przynajmniej tak mi się wydaje, nie wiem, może jestem jakiś niedzisiejszy... Co gorsza do niedawna wszystko było w kwestii balansu (w miarę) w porządku.

Pomysłu o ograniczeniu czasu gry nie komentuje bo nie o nim jest temat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Skracanie czasu produkcji jednostek - poprawnie

napisałam "bilans" jak mój przedmówca który zresztą temat założył więc trzymam się jego konwencji.

mojego myślenia się nie czepiaj bo niczego mu nie brakuje :)

jeżeli już chcesz wiedzieć czy gra jest wyrównana to ci odpowiem - jest - dlaczego? bo każdy może używać dokładnie tego samego, a to że nie chcesz to już jest twoja indywidualna sprawa.

gra jest dostępna dla każdego w takiej samej konfiguracji i z takimi samymi opcjami premium

To jest strategia i nie zmieniło tego faktu to, że znalazło się paru graczy którzy właśnie w taki sposób wykorzystują premium.

aleksandrze - użyj swojego mózgu, którego walory tak wyraźnie podkreślasz i wyeliminuj takiego gracza, wiesz przecież że jeżeli zostanie sam to i tak nie będzie miał wielkich szans, a domyślam się że nie cały sojusz w którym owy delikwent się znajduje korzysta ze skracania jednostek w takim zakresie o jakim tu mowa. Wystarczy trochę pomyśleć i być aktywny - jak już sam to zdążyłeś zauważyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry