Sytuacja na świecie Zakros

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19875

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

Śledzę to forum dość regularnie i niezbyt często się udzielam, bo te tutejsze rozmowy są mocno abstrakcyjne. Poza tym jedynie Hini pisze z polotem. Niekiedy jednak coś mnie zaintryguje. Jakieś 2 strony temu niejaki rachu ciachu sugerował jakieś fuzje, które by miałby zmienić bieg historii. Skąd przeświadczenie, że ilość może cokolwiek przesądzić? Widzimy to przecież jasno, że triumfują tu organizacja, determinacja i planowanie.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

ciach

Dwa miesiące w Tworkach u siostry Ratched. Ciężko było... Macie pozdrowienia od Dareksa. Cienko z nim. Lamia zamknięta... wszyscy zamknięci...

Co do Zakros. Widzę że nadal FO opanowane przez sługi Milorda. Jak nie umiem grać - trochę nabazgrole. Może zwrócą na mnie uwagę. Taka maksyma widzę wielu przyświeca.
Widzę również, że wielcy wojownicy przez duże W nasze Zakrosowe grono opuścili. Adrianki, wianki i inne patafianki kończą jak ciotki Klotki. No cóż, mój blask od dawna przyćmiewa większość samozwańczych bohaterów tej gry.

Z okazji spóźnionego dnia dziecka mam konkurs dla wszystkich miernot spod znaku Grepo-Szrota.
Mianowicie, począwszy od dnia dzisiejszego, aż przez dwa tygodnie trwa "Wielka promocja w Milordronce"
Każdy kto przez ten czas zdobędzie chociaż jedno miasto najjaśniej nam panującego Miszcza H. dostanie kolejne dziesięć, całkowicie za darmo. (oddam te 10 bez walki plus dołożę całe wojo do rozbicia za free - około 30k PW) Jeżeli nie będzie w stanie przyjąć takiej ilości - Miszcz odda pozostałe temu kogo wskaże zwycięzca konkursu.

Do pracy rodacy.

P.S.
Sprzedałem swoje DB9, więc zbijaniem murów nie podniecajcie się. Zamierzam powiększyć PKB naszych zachodnich sąsiadów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świec

I w ten sposób Milord zapewnił sobie miesiac błogiego spokoju, bo nikt wszak nie chcę byc uznany za miernotę spod znaku Grepo-Szrota, więc wszyscy będą omijali plantacje bawełny szerokim łukiem.

Dobrze, że sprzedałeś swoje DB9, bo nie był już najmłodszy.
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Przepraszam, a co jest złego w wyprowadzaniu srebra z jaskini??
Anulowanie badań też według mnie bardziej szkodzi podbijanemu niż podbijającemu :)

Nie nie, to nie to.
Po wbiciu podburzania właściciel założył ze to miasto straci, 23h:58min minut pracował by je zepsuć :) . O tym piszę, a to już przygnębiające jest.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Jak zawsze chamstwo na forum a później się dziwicie że mało kto się udziela :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie nie, to nie to.
Po wbiciu podburzania właściciel założył ze to miasto straci, 23h:58min minut pracował by je zepsuć :) . O tym piszę, a to już przygnębiające jest.

to jest taktyka spalonej ziemi. Kiedyś cos takiego spotkało Napoleona jak zdobył Moskwę i skończyło się dla niego kiepsko.
 

DeletedUser23480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

to jest taktyka spalonej ziemi. Kiedyś cos takiego spotkało Napoleona jak zdobył Moskwę i skończyło się dla niego kiepsko.
Ja myślę, że Motzejowi chodzi o czas który właściciel wiochy poświęcił na jej zniszczenie :]
przecież w 23 godziny to wsparcie jakieś zawsze dotrze, sam ile jest w stanie woja ogarnąć żeby spróbować klina...
lekka żenada.
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Nie nie, to nie to.
Po wbiciu podburzania właściciel założył ze to miasto straci, 23h:58min minut pracował by je zepsuć :) . O tym piszę, a to już przygnębiające jest.

Paweł, załatwiłem Ci specjalnie bohatera w nowym evencie, żebyś przestał biadolić ;)
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ja myślę, że Motzejowi chodzi o czas który właściciel wiochy poświęcił na jej zniszczenie :]
przecież w 23 godziny to wsparcie jakieś zawsze dotrze, sam ile jest w stanie woja ogarnąć żeby spróbować klina...
lekka żenada.

O tototo.

Paweł, załatwiłem Ci specjalnie bohatera w nowym evencie, żebyś przestał biadolić

Dziękuję. Na Ciebie zawsze można liczyć :D
 

DeletedUser23370

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Ja myślę, że Motzejowi chodzi o czas który właściciel wiochy poświęcił na jej zniszczenie :]
przecież w 23 godziny to wsparcie jakieś zawsze dotrze, sam ile jest w stanie woja ogarnąć żeby spróbować klina...
lekka żenada.
Bardzo rzadko się tutaj udzielam, ale koledzy drodzy, anulowanie badania w akademii (dla tych co tego nie próbowali piszę informacyjnie) jest natychmiastowe. Kolejka budowlana zarówno dla rozbudowy jak i niszczenia, w trakcie przejęcia miasta jest zerowana. Zatem o ile pamięć mnie nie myli (bo gdzieś to chyba na którymś z forów było opisywane), przejęcie miasta z automatu zdegraduje poziom, jeśli takowy znajdował się w kolejce. Zakładając, że jest premium więc można zjechać 7 poziomów... to w momencie przejęcia miasto staje się lżejsze o 7 poziomów, np. akademii... (więc nie ma tu raczej mowy o 23:59 min. czy jakoś tak)

Wybaczcie Panowie, na Waszym miejscu raczej oszczędziłbym sobie utyskiwania, przy takim "łupie" jaki mieliście 41 miast, 17 szaraków, raczej nie ma co narzekać... zaś dla nas przy stosunku atakujący/obrońca ok. 3.2:1, każdy chwyt był dozwolony ;) Skoro już jak to pięknie gdzieś napisaliście miasta dostaliście za darmo, to sobie je rozbudujcie i badania poróbcie ;)

Raczej ograniczę się już do wspominania jednego szaro - szmatowca, który zanim rzucił ręcznik dokładnie poinstruował co poniektórych kolegów ze strony przeciwnej gdzie co ma :) Nie mniej jednak nie umniejsza to wielkiego mojego "WOW" dla perfekcji przeprowadzonego ataku :)
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

@Peterness

Ja o czym innym:)
Nie sposobie, ani wyniku (choć jest upierdliwy), a bardziej, że gracz posiadający ok 30 wioch nie chce się bronić. Wiem, ze to pochodna wielu czynników, np. ilość buntów jakie posiadał, ale nie zmienia to faktu, że ok tydzień przed akcją wbił mi bunt, świetnie, pewnie pkt chciał zdobyć i zdobył, po czym dla PW chciałem oddać - nie udało się, następnie przeczytałem lekką szyderę w tytule jego miasta, pomyślałem - fajnie, będzie walczył.
Pare dni później miał ode mnie 23h:58 minut na to by choćby próbować się obronić, wybrał co wybrał. Pomyślałem, ze pewnie kończy, ale jednak gra dalej.
Taka moja karma na tym serwerze jest najwidoczniej.

Generalnie temat jest nieistotny i mało ważny ale mając chwile refleksji nad tym serwerem, popadłem w mały dołek psychiczny. :)

Info które dałeś o aka i reszcie - cenne, bo nigdy tego nie uskuteczniałem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11134

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Kiedyś jak Uro walczyło z Bumami Kolega z Uro opowiedział mi, że własnie odbadal akademię bo ma ileś tam buntów i nie ma ani czasu, ani środków, ani możliwości czasowych aby wszystko obronić. Porodziłam mu wtedy, aby odbadywał tylko te najlepsze typu falanga , taran itd., a w zamian szybko przebadał jakieś mega badziewiackie, żeby już byc do końca perfidnym. Ale nie wiem, czy skorzystał z rady.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

hmmm.... żyjecie?
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

co słychać i gdzie adriankiller?
 
Do góry