1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Sestos

Dyskusja w 'Sestos' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 29. Mar 2017.

1. bartekmxd

bartekmxd

Był jeśli się nie mylę top 4 bądź 5. Zleciał na 14 miejsce. Nie wiem ile dokładnie miast stracili jednak musi być to imponująca liczba skoro spowodowała taki regres

2. gmkgmk

gmkgmk

A myslelem, ze jakas akcje zrobili 2-3 dniowa. I padla jakas imponujaca liczba miast.

3. bartekmxd

bartekmxd

W przeciągu tygodnia tj. 22.05-29.05 stracili 23 miasta

4. gmkgmk

gmkgmk

To chyba niezle, ale wlasnie kolega mi napisal , ze w 3 dni zabrali Zrzedom 19 miast. Ciekawe czy oni tacy mocni, czy Zrzedy przereklamowane ?

5. maarten

maarten

jeszcze za wcześnie na takie określenie kto mocny a kto przereklamowany - po prostu wykorzystaliśmy moment ;)

No popatrz jak ta Roma ma fajnie z Wami - Nam nikt takich niespodzianek nie chce robić :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 1. Cze 2017
  6. wesolybill

wesolybill

nie narzekamy, mamy fajnie
    i w sumie nic nie mamy do AMM , jest tam po prostu kilku osobników, o których nikt nigdy nie słyszał, nic jeszcze nie pokazali a do powiedzenia mają nie wiadomo jak dużo i na dodatek głupio i obok tematu...
    ale fajnie jest się zmierzyć z zawodnikami znanymi i reprezentującymi pewien poziom, którzy nie wiadomo czemu ciągle są po przeciwnej stronie...

7. Wrach

Wrach

Nowe nicki nie koniecznie oznaczaja nowych zawodników śmieszny billu :D

8. wesolybill

wesolybill

zabolało?...hihi
    jakie masz powody chować się pod innym nickiem? ...i jaką śmierdzącą historię w ten sposób chcesz zataić?

9. weedbless

weedbless

Bili a ty kiedy cos osiągnąłes? :)

10. wesolybill

wesolybill

ja?
    nie
    po co?
    ja tylko domki buduję

11. Wrach

Wrach

może zwyczajnie zapomniałem haseł zmieniłem pocztę i nie mogę odzyskać konta? :D zresztą z nas dwóch to ty więcej piszesz niż dzialasz :x poza jednym fejk iem na rilune to co zrobiłeś ??:D

12. wesolybill

wesolybill

hehe...ale ściema...
    fejki były dwa jak już liczysz:))
    i przecież napisałem, że nic nie robię tylko domki buduję...

13. 7nake

7nake

W przedziale 20-22.05 była 3 dniowa akcja. Padło 41 (?) kaczych miast + dosłownie parę porolowali - czy to imponująca liczba miast, nie mnie to oceniać... jak na akcję organizowaną z dnia na dzień, na taki stopień rozwoju i na tylu nieobecnych przy akcji powiedzmy, że wyszło - ok?

23-29.05 samowolka i padły 24 kacze mieściny ale ciężko wojować z urlopami, które nie dostarczają pw... :/

Czyli zrzędy vs kaczki wygląda mniej więcej na 65:2 (tak pi x drzwi) + oczywiście jakieś ekspansje poboczne oraz w tych 65 są odbite dwa miasta, które nam zabrali czyli 63:0 by wychodziło.

W drugą stronę od 20.05 straciliśmy 28 miast z czego 18 na rzecz Alternatyw - nie ma znaczenia jakich graczy miasta traciliśmy, nie zamierzam tłumaczyć strat - przybliżam jedynie statystyki dla ciekawskich i leniwych. Oczywiście liczone pobieżnie ( :źródło grcrt) także mogą być minimalne odchyły.

Dodam tylko, że co do Alternatyw to ambitnie wjeżdżali, nie można odmówić :) moment dobry, moneta dobra, miło widzieć taki sojusz na tym śmiesznym świecie jakim jest sestos.

Ostatnio edytowane: 30. Maj 2017
  14. gmkgmk

gmkgmk

Ho,ho,ho. Jednym slowem sezon strzelecki na kaczki byl ze wszech miar udany : )) . A te Alternatywy to zle skoro bija emerytow i rencistow. :). A tak zaczales i sie piekne dyplomatycznie wycofales. Ja sie nudze to bym poczytal. Liczba przejec tez nie mala , to miasta nieaktywnych byly, czy jakis leszczy ? Kolega dla odmiany ze Zrzed pisal , ze ich zlekcewazyliscie. Prawda to ? Sorry , ze tak podpytuje, ale mam znajomych tu i tu. A do tego ciekawski jestem:)

Ostatnio edytowane: 30. Maj 2017
  15. =vic=

=vic=

Nad wszystkim czuwa gospodarz domu,
    Nie da on krzywdy zrobić nikomu,
    Wszystkim pomoże o każdej porze,
    Mój Boże.

;)

Big Kamil lubi to.
  16. maarten

maarten

Jeśli to do nas było, to dziękuję za słowa uznania za inne światy w imieniu graczy alternatyw :)
    A co do przeciwnych stron, to hmm - narazie jesteśmy na brązowo - przynajmniej Wy u Nas :cool:

To wskakuj Grzesiu, załóż sojusz i nie będziesz musiał podpytywać na FO - a z twojej wypowiedzi wyczuwam, że korci powalczenie z nami ;)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 1. Cze 2017
  17. 7nake

7nake

Ktoś musi :)

Nie rozumiem co zacząłem ani z czego się wycofałem.

Nie mnie komentować graczy na FO. Wystarczająco tu już krzykaczy.

Że Zrzędy zlekceważyły Alternatywy? Nie wydaje mi się. Trzeba mieć bardzo duże zaplecze albo bardzo dużą niewiedzę żeby lekceważyć tego typu przeciwnika. Poza tym chyba za wcześnie żeby pisać o tym kto kogo lekceważył ;)

18. Agattha Valar

Agattha Valar

Coraz ciekawiej sie dzieje. ;)

19. wesolybill

wesolybill

takie małe wyjaśnienie, Marten
    mój wpis o zawodnikach dotyczył graczy AMM
    a z Wami...no cóż, bywało, że walczyliśmy razem, bywało, że przeciw sobie....zawsze było ciekawie...bo zawodników też macie dobrej klasy

20. maarten

maarten

To podziekowałem w takim razie wczesniej za ten wpis :)

Do góry