Wyniki wyszukiwania

  1. artur06

    [To nie błąd] Cel społecznościowy I

    Nie wiem jak na innych światach, ale np. na Retimno Cel społecznościowy I wyświetla się pod nazwą miasta, a na Akcjum był i teraz znikł jak kamfora
  2. artur06

    [Wyjaśnione] Rytuał:łańcuch błyskawic

    Mam pytanie, gdyż ostatnio wiele osób próbuje mi wmówić że za zniszczone jednoistki rzuconym Rytuałem:łancuch błyskawic dostaje się PKT, jak dla mnie, to jest oczywiste że WIKI nie kłamie: Rytuał: łańcuch błyskawic - po rzuceniu czaru Zeusa - błyskawica - zginie 2% jednostek stacjonujących we...
  3. artur06

    [To nie błąd] Wyszukiwanie miast

    Po aktualizacji, padło wyszukiwanie miast(tzw. Radar), czy to przypadkiem nie przez te malowane wioski na wyspach.....ha ha ha ha, coś pomalują bez potrzeby, inne za to zepsują
  4. artur06

    [Omawiane] Złota nagroda za imponującą grę ???

    Właśnie kolega mi pisze że dostał info (jednorazowe, nie wiadomość): twoja gra jest imponująca w nagrode dostajesz 1 k złota Potem raport: Otrzymałeś 1000 sztuk złota Otrzymałeś właśnie 1000 sztuk złota. Tutaj możesz wykorzystać zdobyte złote monety. 13.06.2015 07:38:49 Gracz...
  5. artur06

    [To nie błąd] Przywódca Rzymu

    Teraz to już są całkowite jaja, w pierwszy dzień dostałem wszystkie dzienne posiłki, a od drugiego dnia, już ani jednego, buduję, wojo zadaję atakuję i ciemna dupa. Zmieniałem przeglądarki, odświeżałem i tylko kamieni kupa i troszkę gruzu żeby nie było luzu. No chyba że to działa tylko przy...
  6. artur06

    [Naprawiony] Retimno

    Co się dzieje z serwerem, znowu go myszy zaatakowały??? Nikt nie może wbić na grę!
  7. artur06

    [Naprawiony] Lista poleceń - Akcjum

    Na Akcjum po ostatniej aktualizacji, lista poleceń szaleje, znikają puszczone ataki, zero raportów po dojściu ataku. Lista pokazuje raz 5 poleceń, raz 1, i tak sobie skacze! I zaznaczam, nie tylko u mnie, sprawdzone, u kilku osób
  8. artur06

    [To nie błąd] Konwerter Potuska i spółki zoo

    Witam, może to i nie miejsce na to zgłoszenie, ale jest związane z GR, ostatnio pan szanowny Potusek wyjechał z nową aktualizacją swojego konwertera, jego różowa ośmiorniczka już od prawie doby wyskakuje w prawym dolnym rogu razem z innymi okienkami powiadomień (co kilka minut!!!) oraz od...
  9. artur06

    [Naprawiony] Wersja mobilna/Brak Alarmów

    Witam, stwierdziliśmy dzisiaj że nie działają alarmy powiadamiające o atakach, nie są to sporadyczne przypadki, sprawdzaliśmy, brak tej opcji u każdego gracza który używa wersji mobilnej (tel)
  10. artur06

    [Pytanie] Promocja złota / Wprowadzenie graczy w błąd

    Dzisiaj po godz 8 rano otrzymał każdy z graczy wiadomość/ogłoszenie o promocji złota na grze: Witaj artur06! Grepolympia trwa już od dwóch tygodni. Igrzyska przyciągają wielu zawodników, a ludzi pochłonęła euforia. Chcielibyśmy wykorzystać tę okazję, by podziękować wszystkim władcom...
  11. artur06

    Przerwa Świąteczna

    Mam pytanie, czy w tym roku nie będzie przerwy świątecznej, czyli dwie doby bez ataków, jak co roku ??? - - - Automatycznie połączono posty - - - Sorry za spam....już się doczytałem na wiki.....Wielkanoc to nie Święta....brawo pomysłu http://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Przerwa_%C5%9Bwi%C4%85teczna
  12. artur06

    Kolon przed przerwą Świąteczną

    Chcę wysłać kolona jeszcze przed 24h blokadą przed przerwą Świąteczną, czyli puścić go dzisiaj przed 18-tą......wyskakuje mi info że jest blokada, może mi ktoś to wyjaśnić??? Czas pokoju. Drodzy Gracze, na czas Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku wprowadzona zostanie...
  13. artur06

    [To nie błąd] Łaski na Okupację,rydwany i opiekunki(Spadochroniarze)

    Ostatnimi czasy i to już nawet bardzo często dzieje się taka sytuacja że na okupowane miasto sojusznicy rzucają Opiekunki i Rydwany..... i o dziwo po przejęciu miasta nie ma tego woja....koszary czyste jak łza????
  14. artur06

    Zmiana nicku na koncie ???

    Gram już prawie dwa lata na Grepolis i pierwszy raz spotykam się z tym że gracz z dnia na dzień zmienia nick na swoim koncie......mam z nim korespondencję i tam także nastąpiła zmiana nicku (to normalne)....więc nie jest to przypadek. A wiem że do tej pory nie było opcji zmiany nicku na danym...
Do góry